Старши-треньорът на Пари Сен Жермен - Томас Тухел обвини играчите си в липсата на достатъчно физическо усилие при равенството 2:2 с Бордо. Все по-упорито се говори, че той може да бъде освободен от своя пост.

"Не може да играем без никакво физическо усилия, както го направихме през второто полувреме. Просто не е възможно. Първото полувреме беше ок, имахме доста положения, спазвахме плана.

Не успяхме да решим мача, защото ни липсваше достатъчно решителност в наказателното поле. През второто полувреме ни липсваше всичко: дисциплина, раздаване, отношение. Загубихме втората част напълно заслужено.

Нямаше нужда да губим точки за втори пореден път. Винаги подкрепям отбора, но днес въобще не съм доволен от усилията, които положихме през второто полувреме".

Неймар: Изиграхме слаб мач, трябва незабавно да подобрим представянето си

"Вкарахме два гола, но ни липсваха някои детайли в играта"