ПСЖ успя да предотврати второто поредно неудобно поражение в Лига 1, след като се нуждаеше от дузпа, за да стигне до победа с 2:1 над Анже у дома. В състава липсваха Неймар, Лионел Меси, Анхел Ди Мария, заради ангажименти с националните си отбори.

Анже изчака шанс да отбележи от контраатаката и го направи в 36-ата минута, когато Буфал намери Анджело Фулгини, който преодоля Джиджо Донарума на вратата. Домакините имаха повече шансове, но не намериха път към вратата на Бернардони. Андер Ерера вкара топката в мрежата, но попадението бе отменено поради засада.

ПСЖ излиза без повечето звезди тази вечер

Ето кои пропускат мача

Те най-накрая успяха да изравнят в 69-ата минута на мача, когато след корнер на Килиан Мбапе, Данило вкара хубав гол с глава, а в 84-ата минута поради игра с ръка в наказателното поле бе отсъдена дузпа. Мбапе изпълни без проблем за 2:1.

Този резултат оставя ПСЖ на върха на Лига 1 с 27 точки от 10 мача, Ланс е втори с 18 точки, а Анже е изненадващо четвърти с 16 точки.