Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

ПОЛУВРЕМЕ!

38′

Гол за Хебър! Не! Вратарят на "железничарите" Александър Любенов изпусна топката в опит да я улови, а топката се озова в Набил Макни, който вкара в опразнената врата. ВАР обаче разгледа съприкосновението и прецени, че играчът на Хебър е извършил нарушение.

30′

Жълт картон за Мамаду Диара.

29′

Стефан Ламбезе се контузи и отстъпи мястото си на Стив Траоре.

24′

Шанс за Локо (София)! Въпреки минорното темпо в срещата, домакините създадоха първото опасно положение. Нападателят бе изведен на стрелкова позиция, но стражът Марсио Бразао спаси изстрела му.

20′
Снимка 684297

Източник: startphoto.bg

10′

Равностойни минути до момента.

1′

98. Стив Траоре 7. Олексий Збун

Локомотив (София) приема Хебър (Пазарджик) в двубой от 10-ия кръг на Първа лига. Мачът на стадиона в "Надежда" стартира в 17:30 часа, а главен рефер ще бъде Мартин Великов.

И двата тима в момента са в долната половина на таблицата. Домакините от София се намират в серия от шест поредни мача без успех, като имат на сметката си и две поредни загуби. През изминалата седмица Локомотив отстъпи на Лудогорец (0:2), а преди това падна и от ЦСКА с 0:3.

Последната победа на Локомотив дойде срещу Черно море на 4 август у дома. Софийските "железничари" са 12-ти в класирането с 9 точки след 9 изиграни мача.

Хебър пък е последен в таблицата с едва пет точки. Гробарите имат само една победа от началото на сезона, дошла след успеха над Берое в първия ден от септември месец. След това пазарджиклии завършиха наравно с Локомотив (Пловдив) (3:3), а миналата седмица загубиха от Септември с 1:2.