За нещастие на българските национали, селекцията на Норвегия нямаше проблеми при гостуването си на Кипър, а "викингните" спечелиха с 2:0.

По този начин те завършиха като лидери в Група 3 от Лига "С" на турнира Лига на нациите, в която бяха още и родните "лъвове".

Скандинавците бяха по-активният отбор през цялото време на срещата, а разликата от два гола е най-малкото, с което домакините се отърваха.

Над всички в мача бе Ола Камара, който реализира и двете попадения за победителите.

В 36-ата минута футболистът получи топката на метри от вратата и от близка дистанция нямаше проблем да се разпише за 1:0 - резултат, при който дойде почивката.

Малко след нея отново Камара се разписа за втори път засичайки центриране от десния фланг, а до края срещата се доиграваше.

Двата състава завършиха двубоя с по 10 души заради червени картони на Сиелис и Елионуси.

България и Словения завършиха наравно 1:1 в турнира Лига на нациите

Жалко! България не спечели групата си в Лига на нациите, "лъвовете" завършиха 1:1 със Словения

Точката не ни помогна да изместим Норвегия от лидерската позиция в крайното класиране