Нефтохимик и Созопол завършиха наравно 3:3 в контролна среща играна в Каблешково. Проверката бе втората поред от програмата за зимната подготовка на "шейховете".

Първата част приключи при нулево равенство. До почивката сериозни опасности и пред двете врати липсваха, но "зелените" доминираха на терена.

Всички шест гола в мача бяха реализирани през второто полувреме. За Нефтохимик то започна с осем смени в състава. До 20-ата минута "шейховете" водеха с 3:0. Първият гол бе дело на Живко Петков.

Иван Цачев, също с изстрел с глава, удвои аванса на Нефтохимик, а за 3:0 точен отново бе Живко Петков.

Созополлии обаче успяха да си върнат и трите попаденя и да изравнят резултата. Две попадения вкара Мурад Ибрахим, а едно попадение за лидера в Трета лига добави Венцислав Гюзелев.