Отборите на Левски Лукойл и Балкан (Ботевград) ще доиграят прекратения мач №2 от финалната серия на НБЛ утре.

Бой прекрати Левски Лукойл - Балкан

Грозни сцени в зала "Универсиада"

Двубоят бе прекъснат три минути преди края на четвъртата част при резултат 66:59 за домакините, а причината бе провокация от страна на агитката на столичани. Феновете многократно хвърляха предмети по резервната скамейка на гостите, зад която се бяха настанили, а в един момент дори опитаха да нахлуят на игрището на зала "Универсиада", което наложи влизането на жандармерия.

Официалната информация гласи, че мачът ще се доиграе утре в 18:00 часа. Двата отбора ще изиграят 3:01 минути, колкото оставаха преди прекратяването днес. Условието е, че това ще се случи единствено пред празни трибуни.

Кметът на Ботевград: Умишлена провокация!