Българският защитник - Валентин Антов, заяви след поражението с 0:3 от Унгария, че опонентът ни е превъзхождал по всички възможни показатели.
"Тежък мач за нас. Истината е, че това ни е нивото. Унгарският отбор е много по-добър от нас. Много по-добри са във всички параметри. Това е нашата действителност.
Само на желание и раздаване - трудно. Ние сме млад отбор, но това не е оправдание. Ще чакаме следващият път, когато ни повикат, следващият мач.
Разочароващ старт, но за съжаление не успяхме да покажем по-добро лице", каза още Валентин Антов.
iliev_72
на 28.03.2023 в 07:32:36 #6Тотал не се прави така ! В някои държави прилагат следната мярка ! ФС е готов да спонсорира ДЮШ , но само ако се ползва тяхна методика и затова се следи ! След това първият отбор трябва да е съставен 80% от местни момчета или такива от ДЮШ ! И всичко това е достатъчно ! Хем развиват ДЮШ , хем получават пари и между другото градят и национален отбор !
oliver83
на 28.03.2023 в 01:24:20 #5Сто пъти съм ви писал докато Перукан и цялото БФС са послушници на Домуза няма как да имаме футбол.Но няма как да се откажат от парите на Домуза, и Перукан, и Лечков ,и Костадинов.Всички в БФС са под пълен контрол барабар със съдиите и цялото БФС . .Класирането е направено преди да почне първенството всички който разбират от футбол го знаят но си траят,няма как друг отбор да стане шампион .Домуза с цената на всичко никога няма да го допусне просто от време на време ви дава възможност да си мечтаете.Даите ми милионите от телевизионните права и всички облаги на Разград тогава ми кажете кой искате да е шампион .Цяла България гледа този цирк и никой нищо не може да на прави. От преди години сме свикнали да ни мачкат в страната ни да и ние да мълчим.С говеда в БФС по свирката на разградския сме по-зле и от Гибралтар.
Total ML
на 28.03.2023 в 00:23:08 #4Въпреки грешката при единия гол Антов най-добре игра в защита, от тези през първото полувреме! Спаси чист гол в края! Грешката е в БФС, и в една така наречена "национална кауза"/която не е изобщо национална/! Ако има воля нещата могат да се променят!!! Защо например не приемат, на терена да е задължително да има поне 5 българи в отбор!!! Задължително!!При това 2 поне да са под 23 години! ... Тренират и играят връзкарчета и богаташки деца за другите
fuck-google
на 28.03.2023 в 00:21:08 #3Дeбил цензурирано ??? Вие не сте добре, преателе-журналисте
fuck-google
на 28.03.2023 в 00:19:38 #2Джусеебе макарони, ти ли си правния стожер във футбола, бе, киста злокачествена. Заради вашия мангал паднахме първия мач! Оня е некадърник, зорлем вкаран в отбора, че едни сметкаджии имат да уреждат сметки. Ама хем си ***, хем си клошар без пари, а пък си и късоглед!
krasimirov
на 28.03.2023 в 00:11:12 #1Знаем. От много отдавна толкова си може тази пародия на отбор