Юношеският национален отбор на България (до 19 години) загуби с 1:2 от Англия в контролна среща, която се игра в Уикъмб. Победното попадение за домакините падна буквално в последната минута на мача.

Англичаните откриха резултата още в 10-ата минута чрез футболиста на Тотнъм Маркъс Едуардс, който наскоро направи дебют за мъжкия отбор на клуба. Нашите момчета не се стъписаха и имаха няколко опасни атаки като в 23-ата удар на Валентин Йосков бе спрян буквално на голлинията от Камерън Хъмфрийс.

Все българите изравниха в в 70-ата минута след като бургазлията Петър Генчев даде перфектен пас на влезлия като смяна Станислав Иванов и нападателят на Левски не сбърка. Но англичаните стигнаха до победата в последната минута на добавеното време. Дъджон Стърлинг от Челси засече с глава центриране от фаул на Сам Фийлд, изпреварвайки резервния вратар на нашите Слави Петров.

Съставът на България: Даниел Наумов (46 - Слави Петров), Мариян Димитров (46 - Андреа Христов), Петър Генчев, Петко Христов, Ангел Лясков, Алекс Петров, Ивайло Найденов, Ивайло Климентов (58 - Станислав Иванов), Валентин Йосков (58 - Иван Кирев), Светослав Ковачев (78 - Илия Джамов), Илиян Стефанов (46 - Иван Тилев)