Националите до 19 години загубиха последния си двубой от квалификациите с 0:2 от Република Ирландия. Това е трети пореден провал за "лъвчетата". Първият гол бе отбелязан още в 24-тата минута от срещата след като съдията отсъди дузпа в полза на гостите. В края на второто полувреме офанзивната игра на ирландците доведе до второ попадение в българската врата.

ТОПСПОРТ ви пита - Трябва ли Ясен Петров да остане национален селекционер?

Дайте своя вот тук

Съставът на България: 12. Християн Славков, 2. Велислав Боев, 3. Мартин Христов (К), 7. Мартин Сораков, 8. Станислав Дюлгеров, 11. Мирослав Маринов (46" 10. Никола Илиев), 13. Анастас Пемперски, 15. Мартин Георгиев(46" 9. Йоан Борносузов), 16. Стелиян Добрев (87" 22. Кристиян Тренчев), 18. Стоян Стоичков (87" 19. Христо Петров), 21. Пламен Цончев

Селекционер: Ангел Стойков

Голмайстори: 0:1 Кени 24' (д), 0:2 Роухан Къртин 82'