Националният отбор на България до 17 години завърши наравно 1:1 в контролна среща с връстниците си от Гърция. Двубоят се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Тимът на Ангел Стойков взе преднина през първото полувреме. В 37-ата минута се разписа играчът на Ботев (Пловдив) Бисер Бонев.

До почивката България пропусна още няколко положения, с които можеше да направи преднината си по-убедителна.

Гостите, на които предстои участие в елитния квалификационен кръг за европейско първенство, успяха да изравнят малко след началото на второто полувреме. В 53-тата минута играчът на ПАОК Георгиос Куциас бе най-съобразителен в нашето наказателно поле и оформи крайния резултат.

Съставът на България: 12. Иван Андонов, 2. Александър Бучков, 4. Константин Айдарски, 6. Димо Кръстев, 19. Стефан Статев, 14. Бисер Бонев, 15. Тодор Петров, 11. Симеон Александров, 3. Калоян Костов, 5. Панайот Пасков, 9. Мартин Смоленски (през втората част в игра влязоха 7. Мартин Сораков, 8. Марин Петков, 10. Валентин Николов, 17. Кристиян Стоянов, 21. Стелиян Добрев).

Селекционер: Ангел Стойков.