Крилото на националния отбор Кирил Десподов даде мнението си за загубата с 0:1 от Парагвай в контрола. Офанзивният футболист влезе в игра на почивката.

"Не съм имал контузия. Не знам откъде се появи тази информация. Днес играх 45 минути и съм готов за неделя. Мисля, че се получи добра проверка преди мача с Чехия. Играхме по-добре през второто полувреме. Създадохме положения пред тяхната врата, но нямахме късмет.

Парагвай е сериозен отбор. На всички ни тежи много. 12 мача не можем да се усмихнем. За един професионален футболист това е катастрофално.

Няма страх в нито един мач. Излизам с желание, когато играя за България. От дните, в които сме работили с Дерменджиев, ни повтаря, че вярва в нас", сподели Десподов.

България загуби с 0:1 Парагвай

България се провали и срещу Парагвай, "гуараните" развалиха дебюта на Дерменджиев

"Лъвовете" отстъпиха с 0:1 на южноамериканците