Вратарят на националния отбор по футбол Христо Иванов коментира поражението с 1:3 от Ирландия в Дъблин.

Ветеранът имаше вина при едно от попаденията на домакините.

Ирландия победи България с 3:1

България загуби от резервите на Ирландия в Дъблин, поредни 3 гола във вратата на "лъвовете"

Дебютанти се разписаха във вратата на Иванов

"Стояхме по-добре в по-голяма част от мача, наивни грешки от моя страна попречиха на отбора да вземе нещо от мача, но както казва един мой колега спортист: продължаваме напред.

Аз не бягам от отговорност, при втория гол ме изненада центрирането. Грешките на вратаря са тези, които най-много се виждат. Колегите нищо не ми казаха.

Балъков: Българският манталитет си изигра ролята, не съм доволен и от Попов

"Все нещо не ни стига"

Смело мога да кажа, че вътре в съблекалнята всичко е на много високо ниво, има силен отборен дух. Жалко е, че елементарни грешки ни пречат, но няма да е вечно така.

Имах второ полувреме, което ми тръгна криво. После от желание да поправя тази грешка, допуснах втора. За другите футболисти не мога да кажа, мога да коментирам само себе си", каза Иванов.