Стевица Кузмановски не е заложен на дръвника и подобно нещо не се е обсъждало, научи "7 дни спорт".

Македонският специалист все още не може да вземе победа от началото на сезона, като в 5-ия кръг беше много близо. Монтанци водеха с 1:0 до 86-ата минута срещу Славия, но допуснаха две късни попадения, с което фиксираха четвъртото си поражение. В последните дни се породиха много спекулации, че Кузмановски може и да изгори заради лошия старт на отбора си. В крайна сметка обаче шефовете на "Огоста" имат пълно доверие на специалиста и вярват, че той може да стабилизира отбора.

От ръководството са доволни от начина, по който Монтана играе, но не и от резултатите на състава. В момента тимът е на последно място в "А" група, със само 1 точка, спечелена при гостуването на Левски.