90+4′
Турнир: Световни първенства Стадион: "Ал Раян Стейдиъм", гр. Доха Зрители: 38 657
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90+1′

Невероятен пропуск на Джон Стоунс. Защитникът стреля в аут от 2 метра пред голлинията.

85′

Мачът се доиграва. Вече е ясно, че Англия ще е на първо място в групата си и ще играе срещу Сенегал на 1/8-финал.

75′

Маркъс Рашфорд е заменен от Джак Грийлиш.

68′

ГОООООЛ! 0:3! РАШФОРД! Нападателят на "трите лъва" беше изведен от Калвин Филипсна десния фланг. Рашфорд се подигра със защитата на Уелс и с левия крак отбеляза третия си гол на Световното първенство!

65′

Киърън Трипиър замени Люк Шоу.

60′

Много грубо нарушение на Аарън Рамзи срещу Хендерсън и жълт картон за уелсеца.

51′

ГООООООЛ! ФИЛ ФОУДЪН! Само минута по-късно Англия нанесе втори удар на "драконите". Рашфорд открадна топката на десния фланг и тя попадна в Хари Кейн, който центрира остро в наказателното поле, а Фоудън засече в опразнената врата и направи резултата 2:0 за "трите лъва"!

Снимка 597289

50′

ГОООООООЛ! РАШФООООРД! 0:1! Футболистът на Манчестър Юнайтед отбеляза 14-ия си гол с националната фланелка след перфектно изпълнен пряк свободен удар. Това беше първи гол от пряк свободен удар на Мондиала до този момент.

46′
Снимка 597262

46′
Снимка 597286

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45+5′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

5 минути продължение на първото полувреме. Съдията малко се престара с добавеното време.

38′

Миг на гениалност от Джуд Белингам! Футболистът на Борусия (Дортмунд) достави топката на Фоудън в наказателното поле, но изстрелът на Фил мина над вратата.

Снимка 597273

36′

Край на мача за Уилямс, а вероятно и край на участието му на Мондиала. Конър Робъртс влиза на негово място.

35′

Проблем за Неко Уилямс, който малко по-рано беше нацелен с топката в главата и изпитва неразположение.

29′

Жълт картон за Даниел Джеймс.

24′

Зрителите на стадион "Ал Раян" може и да заспят от скука от продукцията на терена, затова се забавляват и пеят "God save the Queen".

13′
Снимка 597275

10′

Ето я и първата страхотна възможност за гол и тя е за състава на Англия. Хари Кейн изведе Рашфорд сам срещу вратаря, но уелският страж излезе предвидливо и успя да парира.

9′

Спокойни първи минути на двубоя. Англия със сигурност ще иска да завърши на първо място в групата си, за да избегне сблъсък с Нидерландия на 1/8-финалите.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Снимка 597261

1′
Англия - "трите лъва" потеглят за Катар с мисъл за трофей

Англия бележи осезаем прогрес на последните два големи форума

1′
Уелс - отборът, който вече пренаписа историята си

За пръв път "драконите" се класираха на Световно през далечната 1958 година

1′

26. Матю Смит 26. Конър Галахър

Националните отбори на Уелс и Англия се изправят един срещу друг в последен мач от група В на Мондиал 2022.

"Трите лъва" са лидер и при успех ще си гарантират първото място, а дори равенството ще има осигури участие на елиминациите. "Драконите" пък имат само една точка до момента и за да продължат на 1/8-финалите трябва да победят Англия и да се надяват на реми в срещата между Иран и САЩ. Ако в този сблъсък обаче има победител, то тогава Уелс ще има нужда от успех с разлика от четири или повече гола, за да изместят британския си съперник.

Иран - САЩ, 0:1, (Развой на срешата по минути)

И двата тима имат шанс за продължаване към осминафиналите

Уелс спечели единствената си точка в групата след равенство 1:1 със САЩ в първия кръг. Гарет Бейл спаси "драконите", след като изравни от дузпа малко преди края.

Отборът на Англия, който впечатли в първия си мач на Мондиал 2022 след победата с 6:2 над Иран, също разочарова във втората си среща в група "В" на Световното първенство в Катар. "Трите лъва" бяха надиграни от САЩ, но успяха да добавят една точка в актива си, след като двубоят на "Ал Баит" завърши 0:0.

Еквадор - Сенегал, 1:2, (Развой на срещата по минути)

Голям мач на стадион "Халифа Интернешенъл"

Ако Уелс не успее да спечели, това ще е първият случай в историята на "драконите", в който те приключват участието си на голямо първенство без нито един успех.

Днешният двубой ще бъде под №104 между Англия и Уелс, въпреки че това ще е първата им среща на световно първенство. "Трите лъва" са в серия от шест поредни победи срещу "драконите".

Нидерландия - Катар 2:0 (Развой на срещата по минути)

"Лалетата" се нуждаят от победа в група "А"