90+6′
Турнир: Световни първенства Стадион: "Ал Джануб Стейдиъм", гр, Ал-Уакра Зрители: 53864
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

88′

Уахиб Хазири достигна до пас и да нанесе удар по трева в средата на вратата, но Матю Райън внимаваше и го отрази.

85′

Бакъс замени Матю Леки.

83′

Тунис все по-упорито търси попадение. В последната ситуация Монтасар Талби опита удар от въздуха, но право в ръцете на стража.

75′

Милош Дегенек  заменя Фран Карачич.

73′

Дилан Брон бе заменен от Вайди Кешрида

65′

Али Абди получи жълт картон.

64′

Джейми Макларън замени Мичъл Дюк

64′

Райли МакГрий бе заменен от Айдин Хрустич.

61′

Феряни Саси опита изненадващ, далечен удар, но твърде неточен.

52′

Тунис се бори доста и упорито търси изравнително попадение. Ще се стигне ли до него?

Снимка 596733

46′

Саси замени Мохамед Дрегер.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+5′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45+2′

Джабали подаде отлично отдясно успоредно към Юсеф Мсакни, но той от много добра позиция не успя да насочи топката към вратата. Каква възможност за Тунис!

43′

Тунис започна все по-смело да поглежда към вратата на Австралия. Картагенските "орли" създадоха доста опасна ситуация, при която топката достигна до Мохамед Дрегер около точката на дузпата, той шутира, но опитът му беше блокиран по превъзходен начин от защитник.

39′

Един от лидерите на Тунис - Мохамед Дрегер получи травма и притесни сериозно селекционера. Изглежда, ще успее да продължи все пак мача.

33′

Джексън Ървайн опита ефектно да отклони с пета, но не сполучи да удвои резултата.

28′

Айса Лайдуни получи жълт картон.

23′

ГОЛ ЗА АВСТРАЛИЯ! След силното си начало, "кенгурата" заслужено поведоха. Крейг Гудуин напредна по левия фланг и центрира в наказателното поле, топката тупна коварно и Митчел Дюк засече с глава, пращайки топката в далечния ъгъл.

Снимка 596724

20′

В 20-ата минута картагенските "орли" създадоха първа опасност. Исам Джебали пусна подаване към Юсеф Мсакни, но той не успя да надделее над противника си в наказателното поле и топката излетя в аут.

16′

След добра атака на "кенгурата" Матю Леки центрира добре в наказателното поле, но тунизиец изчисти и сложи край на надеждите на съперника.

7′

Австралийците започват по-активно срещата и действат много опасно по фланговете, но за момента без голови положения.

Снимка 596715

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

10 Уахби Хазри

Националните отбори на Тунис и Австралия ще открият поредния ден от Мондиал 2022. Сблъсъкът от група "D" ще се играе на стадион "Ал Жануб" и е от 12:00 часа, като ще бъде ръководен от немския арбитър Даниел Зиберт.

Букмейкърите определят тима на Тунис за лек фаворит в двубоя. В първия си мач от турнира "орлите от Картаген" оставиха добри впечатления с играта си и успяха да запишат равенство(0:0) срещу един от фаворитите в групата, а именно селекцията на Дания.

Австралийците пък ще бъдат амбицирани за добро представяне и ще опитат да измият срама от тежкото поражение с 1:4 от Световния шампион Франция.

Другият мач от групата е от 18:00 часа и ще противопостави отборите на Франция и Дания.