90+7′
Турнир: Световни първенства Стадион: "Едюкейшън сити стейдиъм", гр, Ал Раян Зрители:
90+7′

КРАЙ НА МАЧА!

90+5′

Край на сблъсъка за Науаф Ал Абид, който е заменен от Хатан Бахебри.

89′

Левандовски можеше да вкара за втори път! Асът на отбора излезе на стрелкова позиция и с прехвърлящ удар се надяваше да направи успеха класически, но беше спрян от Ал Оваис.

Снимка 596757

85′

Абдулелах Ал Малки е заменен от Абдулхраман Ал Абуд.

85′

Насер Ал Даусари заменя Салем Ал Шехри.

82′

ВТОРИ ГООЛ ЗА ПОЛША! Роберт Левандовски дочака своя миг, за да реализира първия си гол на Световно първенство. Нападателят се възползва от грешка в защитата на тима, устреми се към Ал Оваис и с лекота го преодоля.

Снимка 596802

80′

Саудитска Арабия не спира да търси изравнителен гол. Корав изстрел, който бе отправен към Шчесни, профуча покрай вратата.

71′

Кшищоф Пьонтек се появява в игра и заменя Аркадиуш Милик.

65′

Султан Ал Ганам влиза на мястото на Мохамед Ал Бреик.

Снимка 596762
63′

Якуб Камински заменя Пьотър Жиелински.

62′

ДВЕ ГРЕДИ ЗА ПОЛША! Аркадиуш Милик остана непокрит и с глава опита да удвои аванса на съотборниците си, но гредата го лиши от попадение. Роберт Левандовски също можеше да запише името си сред голмайсторите. Звездата на тима нацели гредата обезателно след първата

Снимка 596799

60′

Саудитците определено са в подем! Последваха два неточни удара, които преминаха опасно покрай стража на Полша.

54′

Какъв карамбол пред вратата на Полша! Вратарят затвърди доброто си представяне до момента в срещата и от непосредствена близост парира изстрел на Ал Даусари.

Снимка 596761
46′

Науаф Ал Абид заменя Сами Ал Наджеи.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+10′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

Жълт картон за Абдулале Ал Амри.

45′

Войчех Шчесни спаси наказателния удар, изпълнен по изключително нескопосан начин от Салем Ал Даусари! Невероятна изява на стража на Полша!

Снимка 596782

44′

ДУЗПА ЗА САУДИТСКА АРАБИЯ! Салех Ал Шехри беше задържан и се свлече на земята. Реферът получи сигнал и отиде да прегледа ситуацията на ВАР. Той се увери, че това е нарушение и посочи бялата точка.

39′

ГООЛ ЗА ПОЛША! Роберт Левандовски пое пас зад гърба на отбраната и със сериозни усилия успя да я задържи топката в пределите на терена, след което комбинира с Пьотър Жиелински и той от непосредствена близост даде преднина на своя отбор.

Снимка 596781

35′

Владеене на топката: Полша: 45%, Саудитска Арабия: 55%.

26′

Полша имаше шанс да излезе напред в резултата. Кристиан Биелик се извиси над всички и отигра топката с глава, ала съперников бранител я изби в ъглов удар.

Снимка 596747

20′

Жълт картон за Абдулелах Ал Малки.

19′

Жълт картон за Аркадиуш Милик.

16′

Мати Кеш също си изкара жълт картон.

Снимка 596748

15′

Първият жълт картон в срещата е за Якуб Кивиор.

13′

Страхотна възможност за символичните гости! Нападателят Мохамед Кано получи подаване на границата на наказателното поле и стреля обезателно, но Шченсни остана хлъднокръвен и се отличи с качествена намеса.

11′

Саудитска Арабия е отборът, който владее повече топката в първоначалните минути.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА ДВУБОЯ!

Снимка 596743

1. Войчех Шченсни 21. Мохамед Ал Оваис (В)
Чеслав Михневич Ерне Ренар
12. Лукаш Скорпуски (В) 22. Науаф Ал Акиди (В)
26. Михал Скораш 18. Науаф Ал Абид
25.Роберт Гумни 20. Абдулрахман Ал Абуд
23.Кшищоф Пьонтек 2. Султан Ал Ганам
17.Шимон Журковски 24. Насер Ал Даусари
16.Карол Свидерски 1. Мохамед Ал Рубайе (В)
13. Якуб Камински

Отборите на Полша и Саудитска Арабия се изправят един срещу друг в мач от втория кръг на група "С" на Световното първенство. Мачът е от 15:00 на стадион "Едюкейшън Сити" и ще бъде свирен от бразилския съдия Уилтън Сампайо.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Поляците пропуснаха да спечелят откриващия си двубой с Мексико(0:0), след като Роберт Левандовски пропусна дузпа. Полша със сигурност ще иска да се реваншира пред феновете си и да запише победа. Селекционерът Чеслав Михниевич няма сериозни проблеми със състава и ще може да използва всичките си футболисти. Възможно е треньорът да опита да усили нападателната мощ на тима си още повече и да пусне Аркадиуш Милик титуляр.

Саудитска Арабия победи Аржентина с 2:1

Първа сензация в Катар! Саудитска Арабия разплака Аржентина и Лео Меси

Вижте подробности

Саудитска Арабия се превърна в абсолютната сензация на първенството, шокирайки света с победата си над Аржентина с 2:1. Сега момчетата на Ерве Ренар ще искат да докажат, че успехът им над Меси и компания не е бил плод на случайност. Френският наставник ще има някои кадрови проблеми. Защитникът Ясер Ал-Шахрани пострада след тежък сблъсък в мача с Аржентина и претърпя операция на челюстта, така че със със сигурност е аут за двубоя. Халфът Салман Ал Фараж също се контузи по време на първия мач на тима и остава под въпрос за срещата.