120′
Турнир: Световни първенства Стадион: "Едюкейшън сити стейдиъм", гр, Ал Раян Зрители: 39 816
120′

КРАЙ НА ТОЗИ ДРАМАТИЧЕН МАЧ! Испания не успя да вкара нито една дузпа и отпадна от Световното! Мароко чака победителя от Швейцария - Португалия!

Мароко - Испания 3:0 след изпълнение на дузпи!

Сенцазията е факт! Мароко изхвърли Испания от Мондиал 2022 след изпълнение на дузпи!

Страхотна драма на "Едюкейшън Сити Стейдиъм"

120′

Ашраф Хакими е точен! Мароко е на 1/4 финал! Футболната сеназация е факт!!!

120′

Бускетс също не вкарва! Боно отново е герой за Мароко!

120′

Бадр Бануне не успява да вкара!

120′

Карлос Солер пропуска! Боно спасява!

120′

Хаким Зиеш прати топката мощно в центъра на вратата!

120′

Сарабия пропуска!

120′

Абделхамид Сабири е точен!

120′

НАЧАЛО НА ДУЗПИТЕ!

120+3′

КРАЙ НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ! СЛЕДВАТ ДУЗПИ!

120+2′

Много добър шанс за Испания в последната ситуация в мача! Пабло Сарабия бе намерен малко пред вратата, но от малък ъгъл прати топката покрай далечната греда!

119′

3 минути добавено време на второто продължение. Дузпите са все по-близо...

117′

Бърза атака бе провалена от Алваро Мората, който нахлу на скорост, но в крайна сметка опита странно подаване и топката излетя в аут.

114′

Валид Чедира проби отляво опасно, но в последния момент, той беше затворен в наказателното поле и топката бе избита от защитата на Испания

110′

"Ла Фурия" започва активно второто продължение, но към момента мароканската врата изглежда непревземаема.

105′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

105+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

104′

Невероятен шанс за Мароко! Чедира се озова очи в очи с Унай Симон и вратарят успя да блокира удара му.

Снимка 598392

103′

Несериозен опит на Родри от дистанция. Топката премина на около 5-6 метра над вратата.

98′

Дани Олмо и Жорди Алба са заменени от Ансу Фати и Алекс Балде.

98′
95′

Футболист на Мароко излезе сам срещу вратаря на Испания и пропусна, но последва и вдигнат флаг от страничния съдия - засада!

90′

НАЧАЛО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖЕНИЕ!

Снимка 598394

90+5′

КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ, СЛЕДВАТ ПРОДЪЛЖЕНИЯ!

90+4′

Възможност за Испания! Нико Уилямс отправи удар към вратата, но защитата на Мароко го блокира.

90′

5 минути добавено време, в което един от двата отбора да спаси мача от продължения...

89′

Роман Сес получи жълт картон.

84′

Найеф Агер се контузи и отстъпи мястото си на Джауад Ел Ямик.

Снимка 598380

82′

Селим Амала бе заменен от Уалид Шедира.

82′

Смяна за Мароко - Атиат-Алал влезе на мястото на Нусар Мазрауи.

81′

Мората! Влезлият на смяна нападател получи хубаво извеждащо подаване, избяга от засадата и от много малък ъгъл опита удар, но неуспешен.

Снимка 598379

77′

Първият жълт картон в мача дойде чак в 77-ата минута. Получи го Лапорт.

75′

Край на мача за Феран Торес. Нико Уилямс влезе на негово място.

66′

Реграуи отговоря с влизането на Абдесамад Езалзули, който смени Софиан Буфал.

64′

Гави е заменен от Карлос Солер.

64′

Луис Енрике прави двойна смяна. Алваро Мората влиза на мястото на Марко Асенсио.

60′
Снимка 598357

55′

Мощна тупалка от Дани Олмо от пряк свободен удар! Боно боксира! Това беше първият точен удар за "Ла Фурия".

53′

Спокойни минути на втората част и нищо ново. Испанците продължават да разиграват в полето на Мароко, а селекцията на Реграуи отговаря със скоростни контраатаки. Африканското предизвикателство за Испания продължава...

46′
Снимка 598347

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45+1′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

42′

Шанс за Мароко! След статично положение "атласките лъвове" създадоха напрежение в полето на Испания. Изстрел с глава на Найеф Агер обаче мина малко над гредата. Последва нова опасна атака, но защитата на Испания успя да изчисти. Силни последни минути на полувремето за Мароко!

40′
Снимка 598350

33′

Ето го и първия точен удар. Мазрауи опита късмета си с удар от около 30 метра, Унай Симон обаче спокойно хвана топката.

30′

Изминаха 30 минути, а все още няма точен удар в очертанията на нито една от двете врати.

29′
Снимка 598353

27′

В следващата атака обаче засада нямаше. Марко Асенсио беше изведен с пас от дълбочина на добра позиция и нанесе удар с левачката, но оплете топката от външната страна на мрежата. Това беше първа добра възможност за "Ла Фурия".

Снимка 598358

26′

Мароканската защита сгреши в разиграването и топката тя беше открадната. Феран Торес получи в наказателното и върна към Гави, който нацели гредата. Оказа се обаче, че Торес се е намирал в положение на засада.

21′
Снимка 598351

20′

Владеене на топката: Мароко: 26%, Испания: 74%. Въпреки голямото си превъзходство във владението на топката, съставът на Мароко стои доста добре подреден в своята половина и играчите на "Ла Фурия" не успяват да намерят път към вратата на символичните домакини. Припомянме, че Мароко няма загуба в цели 10 последователни мача.

12′

Хакими! Опасен шут от пряк свободен удар от футболиста на ПСЖ, но топката прелетя малко над испанската врата. "Атласките лъвове" демонстрират завидно самочувствие в първите минути на двубоя.

9′
Снимка 598349

8′

Съвсем логично испанците владеят топката в по-голямата част от времето, а Мароко опитва да отговаря с бързи контраатаки. До момента няма опасни ситуации и пред двете врати.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Снимка 598333

1′
Добри новини за Испания преди битката с Мароко

Луис Енрике ще разполага с пълен състав за срещата

Снимка 598344

1′
Огромен брой запалянковци на Мароко търсят билети часове преди мача с Испания

Двубоят е от 17:00 часа

Снимка 598332

1′