Турнир: Световни първенства Стадион: "Ал Тумама", гр. Доха Зрители:
90+5′

КРАЙ НА ДВУБОЯ!

Канада - Мароко 1:2 в мач от група "F"

Мароко продължи с победния си устрем! "Атласките лъвове" се наложиха над Канада и спечелиха група "F"

Вижте подробности

90′

Канада е обградил съперника си и чрез центрирания пробва да се пребори за историческа точка.

Снимка 597614

85′

Яхя Жабран заменя Ашраф Хакими.

84′

Жълт картон за Стивън Виктория.

76′

Хаким Зиеш излиза, за да влезе Абдерразах Хамдалах.

76′

Джауад Ел Ямик заменя Азедин Унахи.

76′

Дейвид Уодърспуун заменя Жуниор Хойлет.

Снимка 597574

71′

ГРЕДА! Хътчисън се извиси над всички и отигра топката с глава, ала кълбото разстресе горния страничел стълб и лиши полузащитника от гол. Символичните гости предприемат все по- предпазливи действия.

67′

Липсват опасни ситуации в сблъсъка, тъй като последните десет минути са равностойни.

65′

Софиан Буфал е заменен от Закраия Абухлал.

65′

Селим Амала заема мястото на Абделхамид Сабири.

65′

Ричи Лараи заменя Джонатан Осорио.

Снимка 597577

60′

Атиба Хътчинсън се появява на мястото на Марк Кей.

Снимка 597591

60′

Джонатан Дейвид заменя Сайл Ларин.

60′

Сам Адекугбе отстъпва мястото си на Исмаел Коне.

57′

Импулсът в редиците на "кленовите листа" можеше да даде резултат. Алфонсо Дейвис засече центриране на Жуниор Хойлет, което обаче бе неточно.

55′

Съставът на Канада е по-настъпателен през втората част, докато тимът на Мароко разчита предимно на контраатаки.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТА ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+5′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

ГООЛ ЗА МАРОКО! Не! Ен Несири няма да вкара за втори път, тъй като е отсъдена засада.

45+2′

Сам Адекугбе си изкара жълт картон.

40′

ГООЛ ЗА КАНАДА! "Атласките лъвове" инкасираха за първи път попадение в собствената си врата, откакто турнирът стартира. Найеф Агер си отбеляза автогол, когато се опита да пресече пас и по този начин движението на кълбото затрудни максимално Боно.

35′

Селекцията на Валид Реграги умело контролира двубоя и не допуска опасни положения да застраши комфортната й преднина.

26′

Жълт картон за Джонатан Осорио.

23′

ГООЛ ЗА МАРОКО! Мароко продължи с неспирния си устрем и закономерно удвои аванса си. Ашраф Хакими предостави изящно извеждащо подване на Юсеф Ен Несири, който навлезе в наказателното поле и с топовен удар не остави шансове на Борян.

14′

Канада организира опасна атака! Бюканън получи подаване отляво, протегна крак, но не успя да отправи силен изстрел.

7′

Първият жълт картон е за Жуниор Хойлет.

4′

ГООЛ ЗА МАРОКО! "Атласките лъвове" нанесоха ранен удар на Канада още в първите минути на срещата! Стражът Милан Борян излезе неразчетено и не успя да изчисти топката, която попадна в Хаким Зиеш и той от сериозна дистанция се разписа на опразнената врата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Снимка 597564

1′

21. Уалид Шедира

Мароко се изправя срещу Канада в мач от група "F" на Световното първенство. Срещата е от 17:00 часа.

"Атласките лъвове" се нуждаят от победа или равенство, която ще им гарантира място на 1/8 финалите.

В предишния кръг мароканците сразиха фаворита Белгия с 2:0, а преди това направиха 0:0 с "шахматистите".

Десетки хулигани вилняха из Брюксел след загубата на Белгия от Мароко на Световното първенство

Безредици в Брюксел

Всичко това им осигури възможността да продължат напред дори само при реми в днешния мач.

Развоят на другия мач между Белгия и Хърватия само ще подреди финалното класиране в групата. "Кленовите листа" са извън сметките със своите 0 точки.