90+8′
Турнир: Световни първенства Стадион: "Ал Джануб Стейдиъм", гр, Ал-Уакра Зрители: 38654
90+8′

КРАЙ НА МАЧА!

Гана - Уругвай, 0:2, (Развой на срещата по минути)

Драма на Ал Джануб"

90+1′

Кавани падна в наказателното поле, но съдията бързо му показа, че няма намерение да отсъди дузпа! ВАР разгледа ситуацията и отсъди, че няма нарушение.

87′

Какъв шанс! Кавани стреля с глава след много добро центриране, вратарят спаси, но при положението е имало и засада!

86′

Южна Корея поведе с 2:1, което към този момент изхвърля Уругвай от Световното. Каква драма в група "Н"!

Южна Корея - Португалия 2:1 (Развой на срещата по минути)

Невероятна драма

80′

Канибио замени Дарвин Нуньес

80′

Де Араскаета бе заменен от Максимилиано Гомес

79′

Шанс за Гана! Антоине Семенйо стреля от малък ъгъл, топката мина покрай гредата.

Снимка 597834

72′

Даниел-Кофи Киере замени Сали Абдул Самед.

72′

Семеньо замени Иняки Уилямс.

70′

Валверде! Какво изпълнение с десния крак на играча на Реал (Мадрид)! Брилянтният му опит, насочен към левия ъгъл, беше спасен по отличен начин от Ати!

66′

Едисон Кавани замени Луис Суарес.

Снимка 597835

66′

Николас де ла Крус замени Факундо Пелистри

64′

Топката стигна до Факундо Пелистри, който стреля много опасно, който, за съжаление за уругвайците, прелетя точно покрай лявата греда.

58′

Претенции за дузпа от страна на "урусите"! Дарвин Нуньес нахлу в наказателното поле и бе фаулиран от Амартей. Реферът прегледа ситуацията и прецени, че няма основание да отсъди 11-метров наказателен удар. Спорно решение на съдията.

Снимка 597833

55′

Суарес бе фаулиран и Уругвай получи право да изпълни пряк свободен удар, след който обаче не последва нищо опасно.

46′

Джордан Аю бе заменен от Камал Дийн Сюлеймана

46′

Андре Аю бе заменен от Осман Букари.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+8′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Осем минути добавено време - нищо изненадващо с оглед заложените вече тенденции на Световното първенство.

Снимка 597817

44′

"Трите звезди" изпитват затруднения с достигането до вратата на Серхио Рочет и горчиво могат да съжаляват за пропиления шанс при дузпата.

43′

Де Арескаета фаулира болезнено Алиду Сейду като го настъпи в областта на корема. В крайна сметка, без последствия за здравословното състояние на играча на Гана.

32′

ВТОРИ ГОЛ ЗА УРУГВАЙ! След отлична комбинация, топката стигна до Луис Суарес, който копна към Джордан де Арескаета, а той с удар от въздуха отбеляза фантастичен гол. Спокойствие на "урусите" и все по-смело напред към 1/8 финалите.

Снимка 597812

26′

ГОЛ ЗА УРУГВАЙ! "Трите звезди" загубиха топката, Дарвин Нуньес получи на десния фланг, центрира, топката стигна до Суарес, който залъга играч на Гана, стреля, вратарят изби, но Джордан де Арескаета дотича и отбеляза с глава отскочилата топка!

Снимка 597811

23′

Каква възможност за Уругвай! След грешка в отбраната на ганайците, Дарвин Нуньес беше изведен очи в очи с вратаря, прехвърли го, но Мохамед Салису изби малко пред голлинията.

20′

Серхио Рочет! Вратарят на Уругвай спаси удара от бялата точка на  Андре Аю!

18′

Дарвин Нуньес получи жълт картон заради разправия със съдията.

15′

Джордан Аю пое топката и навлезе навътре и от границата на наказателното поле стреля опасно, вратарят изби, топката стигна до Кудус, който тръгна да прехвърля вратаря, но стражът го фаулира и след преглед на ВАР, съдията отсъди дузпа!

Снимка 597807

10′

Равно притежание на топката - 50% на 50% и нито един удар към двете врати...

6′

Спокойно начало на мача, с лек превес на "урусите".

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′