90+6′
Турнир: Световни първенства Стадион: Национален стадион "Лусаил", гр. Лусаил Зрители:
90+6′

Край на мача.

Аржентина победи Мексико в двубой от група група "C"

Меси избухна срещу Мексико и възроди мечтите на Аржентина

Вижте подробности

90+1′

Роберто Алварадо получава жълт картон.

90′

Шест минути добавено време.

87′

ГОЛ! Енцо Фернандес! След късо изпълнение на корнер Меси пусна топката към Фернандес, а той с техничен изстрел прати кълбото във вратата на Очоа.

85′

Трайно притежание на топката от страна на Мексико в опита им да стигнат поне до равенството.

73′

Мачът приключи за Ирвинг Лосано. Той ще бъде заменен от Роберто Алварадо.

69′

Есекиел Паласиос се присъединява към действието като смяна на мястото на Алексис МакАлистър.

69′

Кристиан Габриел Ромеро заменя Анхел Ди Мария.

Снимка 596841

67′

Ектор Ерера получава жълт картон.

66′

Алексис Вега напуска терена, за да бъде заменен от Уриел Антуна.

66′

Кевин Аварес излиза, Раул Хименес влиза на негово място.

64′

ГОЛ! Лионел Меси! Суперзвездата на Пари Сен Жермен получи топката на дъгата на наказателното поле и с прецизен плътен изстрел прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Гилермо Очоа.

Снимка 596842

63′

Хулиан Алварес заменя Лаутаро Мартинес.

63′

Гонсало Монтиел напуска терена, а Науел Молина влиза на негово място.

57′

Гуидо Родригес напуска игралното поле, за да бъде заменен от Енцо Фернандес.

56′

Анхел Ди Мария пусна дълго подаване, но без достатъчно сила, за да стигне до неговите съотборници.

Снимка 596833

52′

Лионел Меси пропусна страхотна възможност да се възползва от прекия свободен удар на границата на наказателното поле, след като изстреля топката високо над напречната греда.

50′

Ерик Гутиерес получава жълт картон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Прекрасно изпълнение Алексис Вега от пряк свободен удар! Емилиано Мартинес обаче беше подготвен за параболата на топката и спаси атрактивно.

Снимка 596834

43′

Гонсало Монтиел получава жълт картон.

42′

Андрес Гуардадо изпитва болки и Ерик Гутиерес влиза на негово място.

41′

Лаутаро Мартинес засече центиране към малкото наказателно поле, но ударът му с глава бе твърде неточен и топката отиде твърде встрани от дясната греда.

Снимка 596835

34′

Лионел Меси шутира от пряк свободен удар и прати топката под напречната греда, Гилермо Очоа обаче внимаваше и спаси.

28′

Повече нерви, по-малко футбол на стадион "Лусаил Айконик". Футболитите и на двата отбора действат прекалено прибързано и допускат много грешки.

22′

Нестор Араухо получава жълт картон.

10′

Сесар Монтес получи топката и нанесе прецизен удар отблизо, който премина малко встрани от дясната греда.

Снимка 596836

8′

Ирвинг Лосано опита да навлезе в наказателното поле. Той пусна пас по земя, но той беше блокиран.

5′

Опитите на амбицираните аржентинци за ранен гол бързо биват осуетени от мексиканците.

1′

2. Хуан Фойт 9. Раул Хименес

Отборът на Аржентина ще търси задължителна победа срещу Мексико във втория си двубой от група "C", за да не изпадне в ситуацията да си тръгне рано-рано от Катар.

Мачът на стадион "Лусаил" започва в 21:00 часа и ще бъде ръководен от италианския рефер Даниеле Орсато.

Селекцията на Скалони беше шокирана на старта срещу Саудитска Арабия и прекъсна серията си от 36 поредни мача без загуба. Двубоят започна на пръв поглед добре за южномариканците, след като Лионел Меси откри резултата още в 10-ата минута. Последваха три отменени гола на "гаучосите" заради засади. Така се стигна до началото на втората част, когато в рамките на шест минути саудитците направиха пълен обрат. До края аржентинците нямаха никаква идея как да променят негативния развой.

Саудитска Арабия победи Аржентина с 2:1

Първа сензация в Катар! Саудитска Арабия разплака Аржентина и Лео Меси

Аржентина няма загуба в последните си десет мача срещу срещу отбора на Мексико, чийто последен триумф срещу този съперник датира от 2004 година.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Мексиканците, които са водени от бившия селекционер на Аржентина Тата Мартино, взеха точка от първия си мач, който бе срещу Полша. "Ацтеките" бяха по-активният отбор, но от друга страна могат да са доволни от това реми, тъй като през второто полувреме Роберт Левандовски пропусна дузпа.