Турнир: Свет. квалификации - Европа Стадион: Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! ШВЕЙЦАРИЯ СЕ КЛАСИРА ЗА МОНДИАЛ 2018!

Швейцария и Северна Ирландия завършиха наравно 0:0

В първия бараж домакините тази вечер спечелиха с 1:0

Сеферович е заменен от Емболо

85′

Изключително разочароващо изпълнение от Сеферович. Той беше оставен непокрит и от границата на наказателното поле отправи силен удар, но изпрати топката на трибуните.

83′

Последна смяна в състава на гостите - Уошингтън излиза, а на негово място се появява Пади Макнеър

80′

Шакири отстъпва мястото си на Фройлер

78′

Жълт картон за Джони Еванс за игра с ръка

75′

Магенис влиза на мястото на Норууд

74′

Джейми Уорд е заменен от Джордан Джоунс

72′

Жълт картон за Сеферович

61′

Мехмеди влиза на мястото на Джемайли

55′

Уошингтън засече подаване в наказателното поле с глава, но топката премина встрани.

50′

Рикардо Родригес бе много близо до откриването на резултата, след като отправи мощен удар, но той премина на сантиментри от дясната греда.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

29′

Зубер се озова очи в очи с вратаря на Северна Ирландия, но изпрати топката право в него и пропусна шанса да открие резултата за Швейцария.

25′

Шакири нахлу отдясно и след като бе оставен непокрит отправи силен удар към вратата на ирландците, но стражът спаси с тялото си.

19′

През последните минути борбата за топката се разразява предимно в средата на терена.

7′

Жълт картон за Крис Брънт

6′

Сеферович засече с глава центиране на Шакири, но топката премина встрани от лявата греда.

4′

Страхотен мощен удар на Далас, който обаче преминава над напречната греда.

2′

Северна Ирландия се нуждае от поне два гола, за да си гарантира участието на Световното първенство в Русия догодина, тъй като в първия бараж тимът записа поражение с 0:1.

1′

21 Роман Бюрки - ВРАТАР 13 Кори Еванс

Днес от 19 часа, Швейцария приема Северна Ирландия във втори бараж, след който ще стане ясно кой от двата отбора ще вземе участие на Световното първенство в Русия догодина. В първия двубой домакините победиха с минималното 1:0.

Швейцария победи Северна Ирландия с 1:0 като гост

Спорна дузпа донесе ценен успех на Швейцария в Белфаст (ВИДЕО)

След три дни е вторият бараж между двата отбора

В другия мач от баражите тази вечер Гърция приема Хърватия, като в първата среща отборът понесе тежко поражение с 1:4.