Крис Брънт центрира топката по отличен начин в наказателното поле на Швейцария, но Магенис не успя да се възползва по най-добрия начин и топката премина встрани от вратата.

Сейвил се появи на мястото на Кори Еванс

58′

ГООООООООООЛ! Рикардо Родригес бележи от бялата точка!

57′

Жълт картон за Кори Еванс за игра с ръка в наказателното му поле, заради което съдията отсъди дузпа в полза на Швейцария

52′

Джейми Уорд заменя Стюарт Далас

46′

Шакири беше оставен непокрит в наказателното поле и отправи удар със силния си ляв крак, но топката премина на сантиментри от напречната греда.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят при резултат 0:0.

45′

Лихщайнер се подхлъзна и не успя да изпрати топката в целта.

35′

Сеферович отново пробва късмета си, но топката премина встрани от дясната греда.

26′

Сеферович пробва да намери някой от своите съотборници, но подаването му е пресечено от съперников защитник. Атаката на Швейцария не сработи.

12′

И при вторият удар на Джака той не успява да насочи топката в очертанията на вратата.

11′

Проблеми за Джони Еванс. От носа на бившия футболист на Манчестър Юнайтед тече кръв и той получава медицинска помощ покрай страничната линия.

10′

Първа опасност пред вратата на домакините! Мощен удар на Гранит Джака мина над напречната греда.

5′

Жълт картон за Шар за грубото му влизане в краката на съперников играч

2′

Магенис направи обещаващо центриране към наказателното поле на гостите, но защитата на Швейцария бе безпогрешна.

1′

23 Рой Каръл - ВРАТАР 21 Роман Бюрки - ВРАТАР

Тази вечер от 21:45 часа Северна Ирландия и Швейцария се изправят в първи мач помежду си от баражите за класиране на Световното първенство догодина в Русия.

Вторият сблъсък ще е след три дни - на 12-ти ноември.

Германия разби Северна Ирландия с 3:1 като гост

Германия е на Мондиал 2018 след бой над Северна Ирландия (ВИДЕО)

Девета поредна победа за Бундестима в световните квалификации

За последно домакините бяха участник на Мондиал през 1986 година. Тимът, воден от Майкъл О'Нийл, впечатли с изявите си по време на Европейското първенство миналата година, а в квалификациите за Световното успя да изпревари отбори като Чехия и Норвегия.

Швейцария, от своя страна, е участник на Мондиал в последните три издания на турнира. Селекционерът на тима - Владимир Петкович обаче, ще има някои проблеми в състава си, тъй като един от основните му защитници няма да може да вземе участие. Става въпрос за Йохан Джиру. Ерен Дердийок също е под въпрос.

За последно двата отбора се изправиха един срещу друг през 2004 година, но в приятелски мач, а срещата завърши при нулево равенство.

Снимка 322736

В другия мач, който ще се играе тази вечер, Хърватия приема Гърция. Този двубой също ще може да бъде проследен на живо в ТОПСПОРТ.

Хърватия - Гърция 4:1

Хърватия - Гърция 4:1, Крамарич с нов гол за домакините