Турнир: Свет. квалификации - Европа Стадион: Зрители:
90+2′

Край на мача!

89′

ГОООЛЛ ЗА ДАНИЯ! Бендтнер бележи за 5:1 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу него!

84′

Бендтнер заменя Йоргенсен.

78′

Шейн Лонг е изведен сам срещу Шмайхел, но прехвърлящият му удар минава над вратата.

74′

ГОООЛЛЛ ЗА ДАНИЯ! Груба грешка в отбраната на домакините води до мощен изстрел на Кристиян Ериксен от точката на дузпата, който влетява в мрежата- 4:1 с хеттрик на футболиста на Тотнъм!

71′

Шейн Лонг влиза на мястото на Кларк.

70′

Корнелиус заменя Поулсен.

66′

Маклейн можеше да върне ирландците в мача, но ударът му с глава пред вратарското поле минава над вратата.

63′

ГОООЛЛЛ ЗА ДАНИЯ! Ново майсторско изпълнение на Кристиян Ериксен с удар извън наказателното поле прави резултата 3:1!

60′

Датчаните разиграват спокойно с идеята да успокоят темпото и да действат на контраатака, с оглед пространствата, които им оставя съперника.

57′

Ериксен изпуска окончателно да убие интригата! Футболистът на Тотнъм е изведен на стрелкова позиция срещу Рандолф, но вратарят печели дуела!

55′

Защитниците на Дания отново действат разсеяно при центриране от корнер към Шейн Дъфи, който стреля с глава фронтално срещу вратата, но Шмайхел спаси.

54′

Анкерсен заменя Ларсен.

52′

Какво разиграване на играчите на Дания! Гостите организираха атака с по едно докосване през центъра, която изведе Систо на удобна позиция за стрелба, но ударът на футболиста е спасен от Дарън Рандолф.

46′

Макгийди също е заменил Мейлър на почивката.

46′

Хуулахан влиза на почивката, заменя Артър.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Играта на домакините определено се влоши след второто попадение на датчаните, които вече действат с още по-голямо самочувствие и увереност.

32′

ГОООЛЛЛ ЗА ДАНИЯ! "Червения динамит" прави пълен обрат в рамките на 3 минути! Чудесна контраатака завърши с майсторско изпълнение на Кристиян Ериксен, който с удар пред наказателното поле порази целта - 2:1!

29′

ГОООЛЛЛ ЗА ДАНИЯ! Гостите изравняват резултата! Систо навлезе в наказателното поле, центрира успоредно на вратата, където топката бе засечена от Кристенсен, а Кристи в опита си да изчисти, я прати в мрежата - 1:1!

23′

Маклейн нахлу опасно отляво в наказателното поле, но диагоналният му удар от малък ъгъл мина до далечната греда.

17′

Нова опасност пред вратата на Рандолф! Систо е намерен в наказателното поле, но диагоналният му удар не представлява проблем за вратаря на ирландците.

16′

Дарън Рандолф предотвратява изравняване! Квист бе намерен пред наказателното поле, който стреля силно в долния ляв ъгъл, но вратарят на ирландците се разтегна и изби!

10′

Датчаните се опитват да отговорят колкото се може по-бързо в търсене на изравнителен гол, който би наклонил везните в тяхна полза.

5′

ГОООЛЛЛ ЗА ИРЛАНДИЯ! Шейн Дъфи засича центриране с глава от статично положение - 1:0 за домакините!

1′