Томи Рогич пое топката пред наказателното поле и опита силен удар, който Шмайхел улови.

69′

Корнелиус заменя Йоргенсен.

Снимка 363789

68′

Шмайхел не се ориертира добре при центриране в наказателното поле. Топката отиде в Леки, който опита да намери свой съотборник, но датската отбрана се справи и изчисти в корнер.

65′

Удар извън наказателното поле на Брайтуейт излиза в аут.

Снимка 363788

59′

Поулсен е заменен от Брайтуейт.

54′

Стригер спаси вратата си от гол. Бехич центрира отляво в наказателното поле, а защитникът на Дания успя да изчисти топката пред Леки.

Снимка 363776

51′

Поулсен проби и падна в наказателното поле, топката се озова в Йоргенсен, който я продължи за Систо. Офанзивният футболист опита да намери далечния ъгъл, но стреля неточно.

Снимка 363786

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

Снимка 363774

42′

Сейнсбъри можеше да си вкара автогол след центриране от пряк свободен удар. Райън обаче внимаваше и улови топката.

38′

ГОООООЛ ЗА АВСТРАЛИЯ!!! Миле Йединак се разписа след изпълнение на дузпа. Наказателният удар бе отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Юсуф Поулсен при центриране от корнер. Съдията Матео Лаос трябваше да гледа видео повторение, за да вземе решение за дузпата.

Снимка 363773

36′

Жълт картон за Поулсен.

30′

Удар от въздуха на Аарън Моой е блокиран.

Снимка 363770

24′

Далсгаард центрира отдясно, Йоргенсен се измъкна от опеката на Сейнсбъри и стреля с глава, но топката мина покрай дясната греда.

Снимка 363771

23′

Рогич пое пред наказателното поле и намери коридор за стрелба, но ударът му не се получи.

22′

Райън лови удар от далечна дистанция на Систо.

Снимка 363767

15′

Равностоен мач след попадението на "червения динамит".

7′

ГООООООЛ ЗА ДАНИЯ!!!! Кристиян Ериксен се разписа. Йоргенсен пое топката в наказателното поле и върна към халфа на Тотнъм, който от воле заби топката във вратата.

Снимка 363768

5′

Рогич получи топката от Набут пред наказателното поле и опита удар, който рикошира в играч на Дания и излезе в корнер. След неговото изпълнение Леки стреля с глава над вратата.

2′

Центриране на Систо отляво завърши с неточен удар на Дилейни.

1′

22. Ървайн

Дания ще премери сили с Австралия във втория и за двете единайсеторки мач от груповата фаза на Мондиал 2018. Двата тима се изправят един срещу друг от 15:00 часа, на стадион "Космос Арена" в Самара.

Датчаните стартираха с победа с 1:0 срещу Перу и при нов успех ще си осигурят участие в елиминациите.

Перу загуби от Дания с 0:1

Перу остана на крачка от изненадата срещу Дания, пропусната дузпа реши спора в Саранск

"Червения динамит" няма поражение вече две години

"Кенгурата" оставиха добри впечатления на старта, но отстъпиха с 1:2 пред опитния отбор на Франция и нов неуспех ще сложи край на приключението им в Русия.

Това ще е първи официален мач между двата тима, които досега са се сблъсквали само в контроли, като балансът е 2-1 победи в полза на Дания.

"Червения динамит" загуби до края на турнира опитния Вилям Квист, който е с две счупени ребра от мача с Перу. Той ще бъде заменен от Ласе Шьоне в средата на терена.

Франция победи Австралия с 2:1 в първия мач от Група C на Мондиал 2018

Зрелище в Казан! Две дузпи, ВАР и късен победен гол в мача Франция - Австралия 2:1