Милан победи Торино с 1:0 в мач от 24-ия кръг на Серия "А". Единственият гол в мача вкара Анте Ребич в 25-ата минута.

"Росонерите" събраха 35 точки и заемат осмо място във временното класиране. "Биковете" записаха пето поредно поражение и са с 27 пункта.

Милан започна по-силно срещата, но едва в 20-ата минута стигнаха до голово положение. Това Сиригу изби удар на Лукас Пакета. В 25-ата минута "червено-черните" отнеха топката в половината на гостите, Кастийехо беше изведен на дясното крило, испанецът центрира и връхлитащия Ребич прати топката в мрежата - 1:0.

До края на първата част положения нямаше. Втората част стартира с две отлични контраатаки на Милан, но Ибрахичович и Кастийехо пропуснаха да удвоят.

В 57-ата минута Донарума спаси опасен удар на Белоти. До края на срещата не се случи нищо запомнящо се.