Кампаняро замени Марселиньо.

63′

Добър пробив на Натанаел по левия фланг позволи на бразилеца да навлезе на позиция отляво в наказателното поле, но ударът на защитника не намери целта.

57′

Ето го най-чистото положение за Лудогорец! Центриране от десния фланг стигна до Шверчок, който пред вратарското поле стреля без да се бави, но Донарума спаси!

56′

Кутроне е сменен от Калинич.

55′

Маури смени Кеси.

50′

Първите минути на второто полувреме са сходни на тези от първата част - привидно Лудогорец владее повече топката в половината на съперника, но без да стига до опасности пред вратата на Донарума.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

Снимка 341744

43′

Броун увисна при центрирана топка към Силва, който почти от аутлинията я върна към вратата, но Терзиев я изчисти с глава пред голлинията.

35′

Вандерсон не успя да се възползва по най-добрия начин от грешка в защитата на Милан, поради което удар на бразилеца фронтално срещу вратата без проблем е уловен от Антонио Донарума, който днес е титуляр за сметка на брат си Джанлуиджи.

32′

Разградчани се опитват да създадат някакво напрежение пред вратата на Милан, но до момента футболистите на Херо са безсилни в опитите си да стигнат до голово положение.

27′

Сисиньо намери Марселиньо с центриране отдясно, но нападателят на Лудогорец не намери очертанията на вратата от точката на дузпата.

21′

ГОООЛЛЛЛ ЗА МИЛАН! Борини открива резултата, след като Кутроне проби по левия фланг и пусна успореден пас към далечната греда - 1:0!

12′

Грешка в защитата на Лудогорец позволи на Андре Силва да стреля силно от дъгата пред наказателното поле, но Броун успя да спаси!

8′

Кутроне падна в наказателното поле след единоборство със Сисиньо, но съдията правилно не отсъди дузпа.

5′

Противно на очакванията Лудогорец е по-дейният отбор в първите минути, в които играта се развива в половината на домакините.

3′

Шверчок е изведен сам срещу вратаря, но полякът се оказа в положение на засада.

2′

Първа атака за разградчани, при която Шверчок стреля фронтално извън наказателното поле, но топката мина над вратата.

1′