Турнир: Шампионска лига Стадион: Зрители:
90+10′

Край на мача!

90+7′

ГООООООООЛ! 2:1!

Луис Суарес отбеляза от бялата точка и направи драмата пълна! Изглежда гостите ще измъкнат три точки, след като губеха до 85-ата минута.

90+3′

Дузпа за Атлетико!

Резервата Калюлю игра с ръка и това е огромен шанс за пълен обрат дълбоко в добавеното време!

90′

Шест минути добавено време.

87′

Флоренци можеше веднага да върне преднината на домакините, но изстрелът му минава покрай лявата греда.

85′

ГООООООЛ! 1:1!

Антоан Гризман изравнява след сериозния натиск през второто полувреме. Изстрелът му в долния ляв ъгъл дава надежди и за пълен обрат!

82′

Калюлю ще доиграе срещата на мястото на Салемакерс.

81′

Бенасер излиза, Флоренци се появява на негово място.

80′
Снимка 548234

79′

Картон и за Салемакерс.

76′

Шансовете пред двете врати вече са 5:15, но резултатът не се променя.

69′

Тео Ернандес получава жълт картон.

64′

Кондогбия напуска, на негово място се появява Тома Льомар.

61′

Антоан Гризман влиза на мястото на Коке.

60′

Кондогбия получава жълт картон.

54′

Шанс и за Суарес! Този път изстрелът минава покрай дясната греда, от иначе обещаваща позиция.

51′
Снимка 548232

50′

Кондогбия пропусна отличен шанс, ударът му премина покрай лявата греда.

46′

Ренан Лоди заменя Ермосо.

46′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Страхотен шанс за Суарес! Стреля от наказателното поле, но ударът му премина над вратата.

40′

Жоао Феликс сменя Трипиър.

38′

Владеене на топката: Милан: 59%, Атлетико: 41%.

34′

Пиоли пуска в игра Сандро Тонали на мястото на Анте Ребич.

29′

Кесие получава втори жълт картон и е изгонен!

29′

Картон и за Ребич, получава го за оспорване.

22′
Снимка 548233

20′

ГООООЛ! 1:0!

Браим Диас намери с пас по конец Радафаел Леао, който стреля в долния ляв ъгъл и не остави шансове за Облак, резултатът е открит!

18′

Милан получи правото да изпълни дузпа, но ВАР я отмени!

15′

Франк Кесие получи жълт картон рано в мача.

11′

Гостите поискаха дузпа, но ВАР потвърди, че претенциите им са неоснователни.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Начало на мача.

1′

Жоао Феликс

Битките в груповата фаза на Шампионска лига се подновяват с нова порция атрактивни мачове.

В Група "B" Милан приема Атлетико (Мадрид). Това ще бъде първо домакинство на "росонерите" в Шампионската лига от седем години насам.

Момчетата на Чоло Симеона обаче са готови да вгорчат празника в Милано.

Любопитното е, че последният мач на Милан на "Сан Сиро" в ШЛ преди днес беше именно срещу Атлетико. През 2014 година "дюшекчиите" спечелиха с 1:0 като гост, след което разгромиха италианския гранд с 4:1 на "Висенте Калдерон" и продължиха към четвъртфиналите.

Мадридчани обаче имат и лоши спомени от Милано, където загубиха с дузпи от Реал (Мадрид) финала в турнира през 2016 година.

Диего Симеоне: Милан се разви в последните години

Знаем, че ще се изправим срещу силен отбор с добри футболисти и динамична игра, споделя той