Манчестър Юнайтед и Фулъм завършиха наравно 1:1 в мач от предпоследния кръг на Висшата лига. Единсон Кавани откри резултата в 15-ата минута, а Джо Брайън изравни в 76-ата минута.

Така "червените дяволи" събраха 71 точки и остава на второ място във временното класиране. "Котиджърс" вече изпаднаха.

В 15-ата минута Единсон Кавани претендираше, че е бил фаулиран в наказателното поле, но сигнал за дузпа правилно не последва. Само секунди по-късно обаче уругваецът получи извеждащ пас малко след централната зона, след което напредна и вкара изумителен гол, прехвърляйки стража на гостите от над 40 метра. Останаха обаче съмнения, че попадението трябва да бъде отменено заради засада.

Снимка 531332

В 38-ата минута и Фулъм имаше великолепен шанс за гол, след като Карвальо се пребори с Линдельоф и излезе очи в очи с Де Хеа, но стреля право във вратаря.

В 76-ата минута обаче лондончани наказаха пропуските на Грийнууд и изравниха резултата. Боби Рийд изскочи отдясно, след което центрира много добре към Брайън, който стреля с глава за 1:1. ВАР прегледа ситуацията за засада на Рийд, но попадението бе зачетено.

Бивш помощник в Манчестър Юнайтед: Погба създава дисбаланс в отбора

"Солскяер харесва идеята да играе с двама вътрешни полузащитници"