Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола бе много доволен от представянето на своя отбор при победата с 3:1 над градския съперник Юнайтед. Двубоят бе първи полуфинал от турнира "Карабао Къп".

"В предишния мач срещу Юнайтед няколко пъти загубихме топката в опасни зони и бяхме наказани. Днес внимавахме повече и можем да сме доволни. Да не забравяме кой отбор беше срещу нас. Нали не сте очаквали да победим със 7:0?

Нищо не е решено. Има още един мач и ще видим какво ще се случи. Разбира се, че Манчестър Юнайтед е способен на обрат. Спомнете си какво направиха срещу ПСЖ в Шампионската лига.

Първите минути бяха напрегнати, но след гола за 1:0 заиграхме много добре. Маркъс Рашфорд е труден за спиране, защото е много бърз. След почивката беше по-трудно да задържаме топката. Представихме се на високо ниво", обяви испанецът.

Манчестър Сити надигра тотално Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд"

"Гражданите" изнесоха футболна лекция на големия си съперник през първото полувреме