Тотнъм победи Лудогорец с 4:0 в Лига Европа

Йорданов заменя Икоко.

89′

Митков заменя Янков.

84′

Спасяване на Илиев! Скарлет бе изведен сам срещу вратаря на гостите, овладя и стреля, но право в стража на "орлите".

81′

Уайт заменя Али.

81′

Скарлет влиза на мястото на Моура.

Снимка 507135

80′

Харт е заменен от Уайтмен.

73′

ГОЛ ЗА ТОТНЪМ! Янков загуби топката пред наказателното поле. Хьойберг намери Али отдясно. Халфът центрира в наказателното поле, където Винисиус овладя на гърди и чукна към Лукас Моура, който с мощен удар вкара за 4:0.

Снимка 507134

68′

Чибота заменя Кешеру.

68′

Каули влиза на мястото на Анисе.

67′

Кларк заменя Бейл.

Снимка 507136

64′

Текпетей заменя Десподов.

63′

ГОЛ ЗА ТОТНЪМ! Страхотно изпълнение на Хари Уинкс. Тотнъм изпълни тъч, топката стигна до халфа, който видя, че Илиев е излязал на границата на вратарското поле. Уинкс нанесе брителянтен удар от около 40 метра и с помощта на гредата вкара за 3:0.

61′

Хьойберг заменя Ндомбеле.

Снимка 507137

56′

Спасяване на Илиев! Дохърти получи пас от дълбочина. Ирландецът бе изпуснат от Янков и свали с глава за Бейл. Нападателят нанесе удар от близка дистанция, който Пламен Илиев успя да избие в корнер.

52′

Жълт картон за Ндомбеле.

Снимка 507133

46′

Вижте тук как са се променили коефициентите след първата част.

46′

Тотнъм създаде шанс за гол още в началото на второто полувреме. Дейвис центрира отляво, Бейл надскочи Недялков и нанесе удар с глава, който премина покрай вратата. Винисиус опита да засече топката, но малко не му достигна.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

43′

Жълт картон за Десподов.

36′

Лукас Моура получи подаване от Али, но не успя да овладее добре топката. Бразилецът опита удар, който мина високо над вратата.

34′

ГОЛ ЗА ТОТНЪМ! Ндомбеле размина почти цялата защита на Лудогорец и нанесе силен удар. Илиев успя да избие, но кълбото стигна до Деле Али. Халфът чукна към Винисиус, който на празна врата вкара за 0:2.

Снимка 507132

33′

ГРЕДА! Тотнъм организира поредната си добра атака. Деле Али разтегли наляво към Дейвис. Крайният защитник опита удар от малък ъгъл, но нацели гредата.

26′

Хари Уинкс също опита късмета си от далечно разстояние. Английският национал пое топката на около 30 метра от вратата и нанесе удар, който мина покрай вратата.

21′

Бейл получи пред наказателното поле и от място потърси горния десен ъгъл на Илиев. Топката излезе в аут.

16′

ГОЛ ЗА ТОТНЪМ! Карлос Винисиус. Бразилецът получи отличен пас от Деле Али. Григоре и Вердон изпуснаха бразилеца, който напредна и преодоля Илиев без затруднения.

Снимка 507130

14′

Разочароващ шут на Деле Али от далечна дистанция. Топката излиза в аут.

13′

Карлос Винисиус получи топката в наказателното поле, но нанесе много неточен удар.

11′

Бейл отново опита удар от пряк свободен удар. Топката срещна тялото на Вердон и излезе в корнер.

7′

Удар на Гарет Бейл от пряк свободен удар минава над вратата.

6′

Жълт картон за Кешеру.

2′

Кой е фаворит в мача вижте тук!

1′

53. Скарлет

Лудогорец гостува на Тотнъм в мач от груповата фаза на Лига Европа. Срещата на "Тотнъм Стейдиъм" стартира в 22:00 часа българско време.

"Орлите" са с три загуби от първите си три мача в група "J" на втория по сила европейски клубен турнир. Лудогорец се нуждае от задължителна победа днес, за да има шансове за класиране на 1/16 финалите на турнира.

Старши треньорът на българския шампион Станислав Генчев не може да използва контузените Сисиньо и Сантана. Освен това се оплака, че някои играчи не са тренирали пълноценно, тъй като бяха болни.

Вижте тук кой е фаворитът в мача!

Добрата новина е, че Кирил Десподов е здрав и може да играе. Очаква се стартовата единайсеторка да е съставена от Стоянов на вратата и пред него карето Икоко, Терзиев, Моци и Недялков в отбрана. Баджи и Анисе ще са двамата опорни халфове, а Янков ще действа като плеймейкър. Десподов и Каули ще бъдат на крилата, а в атака ще започне Кешерю.

Моуриньо: Моята информация за Лудогорец се различава от тиражираната

Специалния обяви, че българският тим няма толкова проблеми

Мениджърът на домакините Жозе Моуриньо няма да може да заложи на Алдервейрелд, Дохърти, Танганга и Ламела. Очаква се той да пусне на терена Харт на вратата и в защита Орие, Дайър, Санчес и Дейвис. Сисоко и Уинкс ще бъдат опорните халфове, а Бейл и Моура ще действат по крилата. Кейн ще води атаката, а зад гърба му ще действа Ло Селсо.

Станислав Генчев: Нашият отбор винаги се е представял добре в Европа, Лудогорец притежава характер

"Две седмици не сме водили нормален тренировъчен процес"