Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков поздрави отборът на Ботев (Пловдив), който "орлите" победиха тази вечер с 3:2 след обрат в Коматево.

Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 3:2 като гост

Лудогорец премина през ада в Пловдив, но достигна до пълен обрат над Ботев!

Българският шампион измъкна трите точки от "канарчетата"

"Преди три дни на нас ни се случи. Днес Господ ни го върна. Слабо първо полувреме, но през второто играхме добре и заслужено спечелихме. Ботев е много добър отбор. Поздравявам ги, играят много добър футбол.

На почивката си говорехме, че трябва да бъдем по-концентрирани, по-прибрани. Нищо не се е случило. Бяхме длъжни да опитаме да обърнем мача. Радващо е, че успяхме. Съдията не повлия на двубоя. Отсъждаше с еднакъв аршин. Продължаваме да си гоним целите", каза Дяков пред журналистите след мача.

Пауло Аутуори: На полувремето припомних на играчите как Байер ни обърна в Разград