Старши треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев остана много доволен от класическата победа с 3:0 над Ботев (Пловдив) тази вечер в Разград.

"През първото полувреме играхме с настроение. Създадохме добри, остри атаки. Очаквах да ни е по-труден мача, тъй като Ботев е един балансиран отбор. Явно си имаха едно наум за Купата. Въпреки всичко, през първото полувреме успяха да ни затруднят, но съумяхме да вкараме два гола. Заслужена победа.

Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 3:0

Лудогорец с важна крачка към титлата, "орлите" писаха тройка на Ботев (Пд)

Разградчани вече с пет точки аванс пред втория ЦСКА

Доволен съм от отбелязаните попадения, тъй като ни липсваха такива преди мача с Левски.

Донякъде тези пет точки преднина пред ЦСКА внасят спокойствие, но ни предстоят още тежки мачове. Всички си зависи от нас. Трябва да сме на ниво и в следващите срещи. Все още не сме напълно спокойни. Играчите ми могат да покажат много повече", коментира Стоев пред "Диема спорт".

Якуб Шверчок: Имаме преднина пред ЦСКА, свършихме си работата