Карагарен заменя Кики.

80′

Кишада заменя Кешеру.

75′

Фен на Локомотив се опитва да счупи клетката на стадиона. Запалянкото удря първо с ръка, после с крака, а след това отново с ръцете си по плексигласа, заобикалящ привържениците на гостите на "Лудогорец Арена".

72′

Жълт картон за Кафу.

70′

Минев е заменен от Саша.

67′

Жълт картон за Горанов.

65′

Изстрел на Моци с глава, топката минава на сантиметри от напречната греда.

61′

Шут на Кешеру, Ел Харуби спасява!

57′

Умарбаев стреля, Моци изчиства топката напред.

51′

Официално предупреждение за Бакалов, за нарушение срещу Минев.

50′

Доста напориста игра, от страна на гостите, в началото на вторите 45 минути.

46′

Умарбаев сменя Луке.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

40′

Бакалов не успява да порази вратата на съперника, след добро извеждащо подаване към себе си. Изстрелът му не е точен.

34′

Официално предупреждение за Дяков.

33′

Кафу дава преднина на домакините! 1:0 за Лудогорец!

31′

Кешеру получава малко очакван подарък от Ел Харуби, пратил топката към него, но нападателят не успява да се възползва от така създалата се ситуация.

30′

Нова поредица нарушения в срещата. Играта се накъса неимоверно.

24′

Футболистите на домакините не изглеждат пределно мотивирани да достигнат до успеха в срещата.

22′

Игра предимно в централната част от терена.

17′

Марчев се свлича на земята след съприкосновение с Натанаел.

15′

Шут на Марселиньо, кълбото рикошира в тялото на Везалов.

11′

Локомотив остава често само с един състезател в половината на съперника. Отборът залага предимно на солидно представяне в защита, до момента.

9′

Вандерсон стреля с десния крак, но топката излиза в аут.

6′

Дяков е на земята. Играта е временно спряна.

5′

Натанаел взима дейно участие в почти всяка акция на "зелените". Това е и най-активният състезател на терена до момента.

3′

Две нарушения още в началото на двубоя. Битката обещава да е истинска.

1′

Първи съдийски сигнал!

21. Стоянов 16. Ел Харуби
25. Минев 15. Везалов
11.Жуниор Кишада 39.Парвиз Умарбаев

Лудогорец приема Локомотив (Пловдив) в двубой от 18-ия кръг на Първа професионална лига.

Един срещу друг застават двата тима в най-добра форма в елита напоследък. Домакините са в серия от 11 поредни победи, докато гостите спечелиха последните си 4 двубоя.

Сега играчите на Едуорд Ераносян тайно се надяват да продължат с победите и в Разград, макар да е ясно, че тази задача е изключително трудна.

Именно мачът с Локомотив (Пловдив) през първия полусезон е последната среща, в която Лудогорец не успя да победи.

Двубоят в Пловдив завърши при резултат 2:2. В същото време обаче "смърфовете" досега никога в историята не са побеждавали при гостуване в Разград.

В изиграните 8 мача гостите имат само 1 равенство и 7 поражения на сметката си. Общата статистика също не е особено розова за "железничарите" - 3 победи, 3 равенства и 9 загуби.

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев не може да използва единствено трайно контузения Витиня, но това не е новина.

Междувременно Ераносян е без контузените Камбуров, Крумов и Траянов.