Отлична победа на българския шампион.

90′

Три минути добавено време.

85′

Роберт Мак беше в засада и това е причината гол за Зенит да бъде отменен. Радостта на руснаците се оказа напразна.

83′

Анисе отне топката от Джорджевич, който беше в опасна близост до полето.

81′

Натаниел влезе много остро отляво и подаде прострелно. Защитник успя да стигне първи до топката.

78′

Жоао Пауло заменя Вандерсон.

77′

Моци беше изпреварен от Джорджевич и го фаулира за да предотврати опасност.

75′

Ренан спаси удар по земя на Джорджевич, който беше сам отляво под малък ъгъл.

74′

Много добре умеят да сменят темпото на игра играчите от Разград. В момента те контролират събитията на терена.

72′

Руснаците отново срещат трудности при изнасяне на топката.

71′

Джорджевич можеше да изравни, но играч на Лудогорец успя да избие удара в корнер.
Българите изпуснаха златна възможност за контра но не се разбраха.

68′

Играчите на Лудогорец натискат за първа топка и притискат съперника, когато владее топката. Но не бързат, когато кълбото е тяхно притежание.

67′

Грешка при разиграване на играчите на Лудогорец. Опасната контра беше ликвидирана от защитата.

64′

Ренан боксира неуверено след корнер. Топката излезе в тъч.

Манчини прави пет смени едновременно. Вратарят също е сменен.

63′

Мисиджан опита да изведе Кешеру. Защитник успя да пресече подаването.

62′

Дълбока преса от страна на българите. Иванович успя да изнесе топката.

60′

Виржил Мисиджан сменя Кафу.

56′

Серия от грешни подавания и на двата отбора.
Кафу центрира остро от дясно. Вратарят боксира. Атаката завърши с фаул на български нападател.

55′

Темпото на мача е ниско. Дерменджиев отиграва защитни действия.

50′

Руснаците са по-активни. Манчини ги е раположил по-напред.

47′

Манчини е подсилил състава си след почивката. В игра е и бившия футболист на Челси Бранислав Иванович.

45′
45+1′
45′

Ренан спаси с крак удар на останалия сам срещу него Кокорин.

38′

Равностойна игра. Лудогорец не допуска да бъде натискан.
Контузията на Дяков му попречи да продължи и той напусна терена.

27′

Вандерсън не можа да овладее тоопката след хубав удар на Марселиньо и пропусна да увеличи.

22′

ГООООЛ!Сисиньо под много малък ъгъл вкара покрай вратаря отдясно. Светослав Дяков го изведе с хубав пас.

17′

Марселньо стреля с глава от близо след центриране. Нападателят се оказа в засада.

13′

Оше една греда за руснаците след атака отдясно.

12′

Греда за Зенит след удар с глава.

10′

Играта е равностойна. Събитията се развиват основно в центъра.

9′

Сисиньо беше ударен с топката в лицето.

8′

Светослав Дяков лежи на терена. Капитанът на Лудогорец изпитва болка.

6′

Анисе се оказа в засада. Мадагаскарецът не можа да вкара на задната греда след центриране от фуал.

5′

"Орлите" овладяха играта, след като се защитаваха през първите минути.

2′

Удар, рикошет и топката е право в ръцете на Ренан.

1′
30. Панюковю

Лудогорец ще премери сили с руския гигант Зенит.  "Орлите" вече постигнаха два забележителни успеха на родна земя. Първо смолянския Родопа беше разгромен с 8:0. След това играчите на Евроколеж допуснаха оше по-голяма загуба. Лудогорец демонстрира изключителна нападателна мощ и вкара 15 безответни гола. В Австрия азербейджанският Габала се представи по-достойно, но българският шампион спечели с 2:0.

Зенит загуби само с една точка разлика битката за място в Шампионската лига. Най-добрият руски отбор в последните години иска твърдо да възвърне загубените си позиции и привлече именит специалист на кормилото - Роберто Манчини. Италианският наставник ще изведе тима в първото му гостуване в Хабаровск в Далечния изток в средата на следващия месец.

Манчини залага в подготовката на втори мач с български отбор. Само преди няколко дни неговите момчета преклониха глава пред софийския ЦСКА.

ЦСКА с героичен обрат срещу руския гигант Зенит!

2:1 за "армейците" в Австрия