Лудогорец спечели купата на XXII Международен турнир за юноши ”Юлиян Манзаров”. На финала ”орлите” обърнаха черногорския Йединство от 0:2 до 3:2. Мачът се игра на стадион ”Академик” в Свищов и беше излъчен пряко по Канал 3. Турнирът е в памет на Юлиян Манзаров - един от 12-те загинали в трагедията край река Лим през 2004 година. В 29-та минута Денис Хаздайевич остана сам срещу вратаря на Лудогорец и с лекота го преодоля за 1:0.

В последната минута на първото полувреме Метеус Сантяго остана сам срещу вратаря на черногорците, но шутира в тялото му. Топката отиде в краката на Юнуз, но и неговият удар бе спасен от стража. Идризович удвои преднината на Йединство четири минути след почивката. Марчело Тенев намали на 1:2 в 54-та и даде началото на обрата за Лудогорец. Юнуз изравни четвърт час преди края на мача.

Пет минути преди края на редовното време Юнуз отбеляза втория си гол в двубоя и донесе купата ”Юлиян Манзаров” за ”орлите”.