90′
Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Безпроблемна победа за Лудогорец над осмия в словенското първенство - Триглав. Следващата контрола за тима е на 22 юни срещу Карабах.

Лудогорец победи Триглав с 4:0

Лудогорец вкара четири на Триглав за втора победа в контролите

Следващият мач на разградчани е срещу Карабах

84′

Втори пряк свободен удар за Триглав в мача, но и този път Пламен Илиев не изпита трудности да опази вратата си.

77′

Димо Бакалов беше заменен от Дост.

71′

Триглав получи правото да изпълни пряк свободен удар. Зад топката застана капитанът на тима, но ударът му беше доста слаб и Пламен Илиев улови топката без проблем.

61′

Драгош Григоре, Светослав Дяков, Марселиньо, Антон Недялков и Джордан Икоко се появиха в игра. Серкан Юсеин, Доминик Янков, Козмин Моци, Георги Терзиев и Станислав Манолев напуснаха терена.

60′

ГОЛ! 4:0! Новото попълнение на Лудогорец Дан Битон вкара изключително красиво попадение от границата на наказателното поле.

58′

ГОЛ! 3:0! Димо Бакалов бележи втория си гол в мача. Младият Доминик Янков се отчете с асистенция. Това е шести гол за Бакалов в летните контроли на тима.

50′

2:0 за Лудогорец! Светослав Ковачев удвоява резултата за разградчани. Джоди Лукоки отне топката в центъра, напредна към наказателното поле и пусна топката към Ковачев, който записа името си сред голмайсторите.

46′

Доста промени е направил Стойчо Стоев на почивката. Джоди Лукоки и Дан Битон вече са на терена. Пламен Илиев ще пази вместо Ренан. Сисиньо и Иван Йорданов са напуснали. Светослав Ковачев е заменил Рибейро. Венци Керчев е отстъпил мястото си на Рафаел Форстър.

45′

Съдията дава началото на втората част на двубоя между Лудогорец и Триглав.

45′

Първата част приключи с преднина за Лудогорец. Очаква се през второто полувреме Стойчо Стоев да направи доста промени по състава си.

44′

ГОЛ! 1:0! В края на първата част Димо Бакалов откри резултата след поредното центриране на Серкан Юсеин в наказателното поле. Бившият играч на Локомотив (Пловдив) се разписа с глава.

40′

Давид Рибейро набра скорост, успя да финтира противников състезател, но ударът му попадна точно в ръцете на словенския страж.

38′

Спокойни минути на стадион "Бишофсхофен". Голяма част от резервите на Лудогорец загряват, за да влязат в игра през втората част. Нито едно от новите попълнения на разградчани не започна срещата.

29′

Елементарна грешка на Лудогорец в центъра на терена доведе до възможност за Триглав. Топката обаче мина над вратата на Ренан.

21′

Триглав създаде първото си по-сериозно положение, но Ренан спаси.

13′

В следващата атака Станислав Манолев също опита да открие резултата за разградчани, но вратарят на Триглав се намеси подобаващо.

12′

Рибейро пусна хубаво подаване към Димо Бакалов, който влезе в наказателното поле на Триглав, но ударът му беше доста неточен.

5′

Първата по-сериозна опасност в мача е за Лудогорец. След корнер Георги Терзиев се оказа на добра позиция, но гредата помогна на словенския тим.

1′

Начало на срещата между Лудогорец и Триглав. Това е втора проверка за разградчани, докато за словенския тим това е първи мач през лятната пауза.