Турнир: Контроли Стадион: Зрители: 75
90′

Край на мача.

81′

Марселиньо изведе отлично Жоржиньо зад гърба на защитата. Крилото напредна и подаде в наказателното поле, където Якуб Шверчок отблизо направи непростим пропуск, пращайки топката над вратата.

72′

Чибота намери Марселиньо в наказателното поле. Бразилецът насочи топката под гредата, но вратарят на Пяст спаси.

63′

Удар с глава на Моци след центриране от корнер мина покрай вратата.

55′

Чибота финтира няколко защитници на Пяст и подаде към Шверчок. Нападателят подаде към Жоржиньо, който стреля в ръцете на вратаря.

53′

Форстър за малко не си отбеляза автогол. Защитникът засече опит за изчистване на Моци, но топката мина покрай лявата греда.

46′

На почивката треньорът на Лудогорец отново заложи на нова единайсеторка. Под рамаката застана Пламен Илиев. В защита избранниците бяха Жордан Икоко, Рафаел Форстър, Козмин Моци и Талеб Таута. Пред карето в отбрана бяха позиционирани капитана Светослав Дяков и Абел Анисе. В нападение, по крилата атакува Жоржиньо и Мавис Чибота. На върха на атаката бе Якуб Швиерчок, а зад него през вторите 45 минути ще играе Марселиньо.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

41′

ГОЛ ЗА ПЯСТ!!! Парижичек бележи за поляците. Тимът на Пяст организира отлична атака отляво, Жодловиец проби и намери Паржевски, който с удар в близкия ъгъл направи резултата 0:2.

37′

Пропуск на Сисиньо!!! Лудогорец организира опасна атака отдясно. Серкан намери Сисиньо в наказателното поле. Защитникът опита удар по диагонала, който мина покрай вратата.

29′

Удар на Битон минава покрай вратата на Пяст.

28′

Пропуск на Серкан! Халфът получи топката в наказателното поле, обърна се и нанесе удар, който Франтишек успя да избие.

23′

ГРЕДА! След центриране от корнер, Григоре нанесе удар с глава, който срещна гредата.

21′

Лудогорец бе близо до изравнителен гол. Сисиньо проби отдясно, справи се с бранител на поляците и нанесе удар от малък ъгъл, който вратарят изби.

11′

ГОЛ ЗА ПЯСТ!!! Корун бележи за полския тим. Топката стигна до играча с номер 88 след лошо изчистване от защитата на "орлите". Последва удар на Корун, който рикошира в Кешеру и стана неспасяем за Ренан.

5′

Каули проби отляво и нанесе удар, който е блокиран.

1′