Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Край на мача.

85′

Сисиньо пробва с ефектно изпълнение от воле да порази целта, ударът му е спасен от вратаря на азерите.

81′

Жоао Пауло можеше да се разпише, но ударът на нападателя на Лудогорец минава на сантиметри от целта.

78′

Страхотна изява на Ренан, който спаси силен удар на Оздипов, който отиваше в долния ляв ъгъл на вратата на бразилеца!

75′

Опасен изстрел към вратата на Лудогорец, но Ренан спасява.

69′

Кешеру пропусна дузпа за Лудогорец!

66′

Карабах можеше да стигне до пълен обрат! Гараев стреля опасно от границата на наказателното поле, а след намеса на Ренан топката мина на сантиметри до гредата и излезе в корнер!

60′

Вандерсон центрира опасно, но отново вратарят е на висота и без проблем спасява.

55′

Марселиньо стреля опасно извън наказателното поле, но ударът му е отразен.

51′

ГОООЛЛ ЗА КАРАБАХ! Азерите успяха да изравнят резултата, след като Светльо Дяков загуби топката в средата на терена, Кинтана бе намерен на добра позиция и преодолея Ренан за 1:1!

50′

По-разпокъсана игра в началните минути на второто полувреме.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Опасен пробив на Цветомир Панов по фланга завърши с удар на защитника от малък ъгъл, но вратарят внимаваше и изби топката.

37′

ГОООЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Якуб Шверчок порази целта, след като се възползва от отличен пас на Марселиньо зад защитата на съперника - 1:0!

35′

Опасност пред вратата на Даниел Наумов е ликвидирана, след като се оказа, че нападател на Карабах е действал непозволено срещу Цветомир Панов.

32′

Пробив на Кампаняро и опит за подаване от аутлинията завърши с корнер за Лудогорец.

26′

Нов пробив на Лукоки завърши с опит за подаване към Шверчок, отново вратарят на азерите се намеси.

21′

Остро центриране на Лукоки, вратарят на Карабах обаче пресича подаването и лови.

14′

Възможност за Карабах! Мичел можеше да се възползва от грешка на Моци, но ударът му мина встрани от вратата на Даниел Наумов!

7′

Шверчок стреля с глава, но не намери очертанията на вратата.

3′

Лукоки получи възможност да изведе разградчани в резултата, но не успя да преодолее вратаря.

1′

Начало на проверката, а на трибуните е новото попълнение на разградчани - Антон Недялков.

С. Ковачев

Лудогорец се изправя срещу Карабах във втората си контрола на австрийска земя. Преди няколко дни футболистите на Пауло Аутуори изиграха проверка с Вакер Инсбрук, спечелена от разградчани с 2:1.

Седемкратният български шампион победи с попадения на Жоао Пауло и Клаудиу Кешеру. Бразилецът ще остане в отбора през новия сезон, за да се пребори за мястото си при "орлите".

От днес голямата новина е привличането на Антон Недялков, който след няколко месечен престой в Далас, а преди това и в ЦСКА, подписа с разградчани.

Проверката между Лудогорец и Карабах е от 18,30 часа, като ще можете да я проследите на живо в ТОПСПОРТ.