2:1 - Кампаняро не греши от бялата точка!

0:0 - Райнов пропуска първата дузпа за Берое!

Край на продълженията, следват дузпи!

119′

Кампаняро получава топката на дъгата пред наказателното поле, но ударът на аржентинеца е спасен без проблем от Перниш.

117′

Почти целият отбор на Лудогорец е в половината на съперника, с изключение на двамата централни защитници, които са изнесени на линията на центъра.

115′

Още една греда! Мисиджан стреля по диагонал с вътрешен фалц, а топката рикошира в страничния дирек!

109′

Марселиньо нацели напречната греда след удар от дистанция!

105′

Начало на второто продължение.

105′

Край на първото продължение!

103′

Центриране към Марселиньо от левия фланг изглеждаше, че ще бъде уловено от Перниш, но вратарят изпусна топката пред погледа на Кешеру.

99′

Ахмед сменя Карачанаков.

98′

Пропуск на Мисиджан! Холандецът бе изведен на добра позиция в наказателното поле, но ударът му минава до гредата!

95′

Жълт картон за Охене.

91′

Марселиньо влиза на мястото на Ковачев.

90′

Начало на първото продължение!

90+3′

Край на редовните 90 минути, следват продължения!

90′

Жълт картон за Мисиджан.

89′

Какъв пропуск на Карачанаков! Нападателят получи пас в наказателното поле, но ударът на футболиста не намери вратата!

88′

Кешеру е намерен в наказателното поле от Анисе, румънецът стреля, но Перниш спаси. На всичкото отгоре имаше и засада на Анисе!

87′

Жълт картон за Райнов.

86′

Домакините искат втора дузпа за игра с ръка на Виданов. Такава имаше.

85′

Карачанаков намери Негруц след центриране от корнер на близката греда, но футболистът на Берое не намери целта.

84′

Еуженио влиза на мястото на Фърцулеску.

81′

Жълт картон за Перниш.

80′

Шанс за появилия се от пейката Кешеру! Румънецът засече с глава центриране на близката греда на Ковачев, но топката мина до гредата.

78′

Лудогорец се опитва да реши срещата още в редовното време, но играчите на Берое са добре подредени в защита.

72′

Кешеру заменя Паоло.

68′

Берое се изнесе в по-предни позиции, след като в първите 15 минути на второто полувреме отборът на Томаш бе приел играта прекалено в своята половина.

65′

Пенев влиза на мястото на Леони.

64′

Жълт картон за Желев.

63′

Удар на Анисе отляво от наказателното поле, топката не поразява целта.

58′

Анисе влиза на мястото на Кишада.

57′

Жоао Паоло! Бразилецът стреля по диагонал, но Перниш избива в корнер.

54′

Сериозен натиск на Лудогорец в първите 10 минути на второто полувреме.

49′

Пропуск на Ковачев! Младият футболист на Лудогорец се озова на голова позиция срещу Душан Перниш в наказателното поле, но ударът му мина до гредата!

48′

Центриране на Мисиджан към Ковачев, който се опита от воле да засече топката от точката на дузпата.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

39′

Страхотна атака на Лудогорец с по едно докосване изведе Мисиджан на удобна позиция по диагонал, но ударът на холандеца бе крайно неточен.

35′

ГОООЛЛЛЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кампаняро изравнява от дузпа след спорно нарушение срещу аржентинеца - 1:1!

31′

Добра атака на Лудогорец, но Светослав Ковачев обърка подаването в наказателното поле към Жоао Паоло.

28′

Лудогорец опитва мигновено да стигне до равенство още преди почивката, а Мисиджан на два пъти имаше шанс да вкара, но не порази целта.

24′

ГОООЛЛЛ ЗА БЕРОЕ! Камен Хаджиев бележи, след като засече с глава центриране от корнер - 1:0 за Берое!

22′

Берое успя да изнесе играта малко по-напред, но с това оставя свободни пространства за бързите нападатели на Лудогорец.

16′

Най-чистото положение за домакините! Отоново Жоао Паоло е намерен в наказателното поле, но Перниш спасява силен удар на бразилеца!

14′

Добра възможност за Жоао Паоло, но ударът на бразилеца е избит!

8′

Въпреки териториалното превъзходство на домакините от началото на мача, разградчани за момента не стигат до голова опасност пред вратата на съперника.

4′

Домакините се опитват да упражнят очаквания домакински натиск.

1′

84. Марселиньо 77. Еуженио

Лудогорец започва серията от мачове на три фронта - Купа на България, Първа лига и Лига Европа.

Днес разградчани приемат Берое в спор за място на 1/4 финалисте в турнира за Купата. Димитър Димитров-Херо ще направи редица промени в стартовия състав, като по-голямата част от титулярите ще получат почивка с оглед предстоящите битки с Левски и ЦСКА за първенство, както и тази срещу Спортинг (Брага), която е между двата мача със столичните тимове.

Берое пък се надява на подвиг в Разград, а Александър Томаш бе категоричен - отборът му излиза да се надиграва с този на 6-кратния шампион на България.

Кой обаче ще триумфира измежду Лудогорец и Берое? Отговорът към 21,00 часа, а защо не и по-късно...

Александър Томаш: Има два начина да биеш Лудогорец, единият е да се кръстиш и молиш