Лудогорец 2 постигна убедителна победа в мач от 24 кръг на Втора професионална лига. "Орлите" се наложиха с категоричното 4:1 у дома над Банско.

Двубоят се игра на новооткритата база на футболната академия на тима от Разград.

Двата тима показаха равностойна игра през първата част, разменяйки си по няколко опасности. За домакините пропуски направиха Шоколаров и Ковачев, а за гостите - Кадифчин и Витанов.  В последната минута на полувремето удар на Чунчуков срещна гредата.

През втората част Лудогорец обаче не остави шансове на своя съперник. В 57-та минута Григоров откри от дузпа, а 2 минути по-късно Чунчуков удвои. В 69-та минута резултатът стана класически, а малко след това Цвятков направи 4:0.

Самсон реализира почетно попадение за Банско, оформяйки крайното 4:1 в 78-та минута.