74′

Жълт картон за Лукоки.

72′

Спасяване на Броун!

Футболист на Крусейдърс стреля силно от близка дистанция, но вратарят на Лудогорец се отчете с чудесна намеса.

69′

Натанаел отстъпва мястото си на терена на Антон Недялков.

66′

Кадъл сменя Лоури.

64′

ГООООООООООООООООООООЛ!

0:2!

Точен изстрел на Шверчок!

Не остави той каквито и да било шансове на съперниковия вратар.

60′

Втори автогол на домакините в мача...

Този път обаче той няма да бъде зачетен, заради налична засада.

Щеше да бъде любопитно зрителите да видят трети автогол на състава, отбелязан в рамките на два мача.

59′

Панов заменя Сисиньо.

55′

ГРЕДА и за Крусейдърс!

Изстрел от средна дистанция хвана Броун неподготвен.

Този път шансът покри стража на българския тим.

54′

Нов шут на Лукоки.

Няма късмет той днес.

Този път кълбото преминава далеч над целта.

49′

Пропуск на Лукоки!

Футболистът на Лудогорец не успява да се разпише от близка дистанция.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме започна изненадващо динамично и за двата тима, което беше похвално, с оглед решаващия всичко резултат, записан в първата среща.

Домакините се опитаха да демонстрират характер и да покажат, че няма просто да присъстват на терена тази вечер. Те пробваха две бързи акции по крилата, като изсипваха топката в пеналта на Броун. Тактиката им се оказа неуспешна.

В 11-ата минута пък авторът на едно от попаденията в първата среща - Браун, който преди няколко дни разочарова стража си, пращайки кълбото във вратата му, повтори "упражнението" и днес. Състезателят на Крусейдърс изпревари Пауло и Лукоки за една отбита топка и по майсторски начин я изстреля неспасяемо в целта, прехвърляйки по съвършен начин съотборника си под рамката на вратата.

Още в първата си атака след отбелязването на гола, Лудогорец можеше да стигне и до ново попадение. Мерникът на Пауло обаче му изневери и той не успя да увеличи преднината на тима си.

Последваха нови силни мигове за разградчани, като на три пъти те излизаха в позиция сами срещу вратаря, стигнаха и до удар в гредата, шут на Пауло бе избит от самата голлиния, но нови попадения, в рамките на първите 45 минути, не бяха реализирани.

45′

Почивка.

44′

Жълт картон за Лукас Саша.

43′

Силен изстрел на Пауло!

Топката е избита от голлинията!

Добра намеса на бранител на съперника.

41′

Поредица груби нарушения и в двете половини от терена.

Без официални предупреждения.

Футболистите на Лудогорец трябва да внимават именно за това - да не получат жълти картони, за да не се трупат те в пасива им от надпреварата.

35′

Влезлият като резерва Къшли стреля силно към вратата на Броун.

Изстрелът му е далеч от целта - и в пряк, и в преносен смисъл.

31′

Къшли заменя Оуенс.

По всяка вероятност става дума за принудителна смяна.

28′

Терзиев стреля с глава!

Топката е избита от съперников състезател.

25′

Намалиха оборотите двата тима.

Съвсем не е изненадващо това.

18′

Лукоки и Шверчок взаимодействат по чудесен начин, за пореден път.

Изстрелът на Якуб обаче не е точен.

Поредна добра атака за Лудогорец.

12′

ГРЕДА!

Пауло не успява да се разпише от чудесна позиция.

Малшанс за разградчани, минутка след извеждащото попадение в тяхна полза.

11′

0:1!

АВТОГОЛ!

Същият футболист - Браун, който се разписа и в предишния мач срещу състава си! Какъв е шансът?!

Предимство за "орлите".

8′

Технично отиграване на Дяков към Марселиньо.

Последният не успява да стреля навреме и топката му е отнета.

6′

Карвил опитва изстрел от средна дистанция!

Откриващо попадение не е отбелязано.

Първата опасност е на сметката на домакините.

5′

Жоао Пауло изглежда нетърпелив да покаже на какво е способен.

Бърза да овладее всяка топка и да се намеси във всяко разиграване в близост до него.

4′

Саша владее топката в половината на съперника.

Центриране в наказателното поле.

Нищо опасно за домакините.

1′

Дохърти Мисиджан

Отборът на Лудогорец гостува на северноирландския Крусейдърс в мач-реванш от квалификациите за участие в груповата фаза на Шампионска лига.

Срещата е с протоколен статут, тъй като "орлите" размазаха опонента си в Разград със 7:0.

Неприятна изненада за Лудогорец в Белфаст

Утре "орлите" ще изиграят и втория си мач срещу Крусейдърс

Аут от състава на Лудогорец за този мач са Клаудиу Кешеру и Густаво Кампаняро, като румънецът има проблеми с дясното коляно.

Главният мениджър Пауло Аутуори ще търси втори успех над северноирландците с доста от резервите и някои млади футболисти като Доминик Янков. Дебют за "орлите" се очаква да направи новото попълнение Антон Недялков.

Лудогорец ще разузнава следващия си съперник в Шампионска лига

Антони Здравков ще пътува за Будапеща

Срещу Крусейдърс Лудогорец ще се опита да подобри собствения си рекорд за най-голяма победа при гостуване в Европа. Към днешна дата това е успехът с 3:0 над черногорския Младост в Подгорица от 2016 година.

Треньорът на Крусейдърс: Очакваме с нетърпение втория мач с Лудогорец