Легендарният нападател и спортен директор на Пари Сен Жермен - Патрик Клуйверт заяви след снощния мач с Лудогорец, че въпреки загубата на разградчани с 1:3, "орлите" са много силен отбор. Снощи петкратния шампион на България изигра втория си двубой от груповата фаза на Шампионска лига и до момента има 1 точка, което го поставя на 3-ото място в групата.

Лудогорец повярва в чудото, но „милионерите“ от ПСЖ се оказаха прекалено силни (ВИДЕО)

„Орлите“ с първа загуба за сезона в ШЛ, Моци се превърна в „грешник“ след изпусната дузпа

„Доволни сме от победата. През първото полувреме Лудогорец игра по-добре. Вкараха красив гол от пряк свободен удар. Ние изпитахме някои трудности. За нас бе хубаво, че успяхме да изравним малко преди края на първото полувреме.

През второто полувреме доминирахме. Втората част определено се представихме значително по-добре в сравнение с играта от първите 45 минути. Ние заслужено спечелихме. Лудогорец е много силен отбор. Определено не сме доволни от представянето си през първата част. Лудогорец бе по-добър от нас през първото полувреме и това бе видимо за всички. Ние обаче успяхме да доминираме през второто полувреме и това бе много важно за нас.

Бяхме наясно с качествата на Лудогорец. Аз обаче наистина останах изненадан от добрата форма, която демонстрират.

Ние разчитаме на всички играчи в състава. Радваме се, че може да използваме Матюиди, Верати и Мота, а Рабио и Криховяк получиха по-голяма почивка. Матюиди изигра много силен мач. Блес отбеляза много важен гол за нас. Това попадение ни върна увереността и самочувствието. Имаме двама много добри вратари, но може да играе само един от тях. Треньорът знае най-добре на кого да заложи. Ареола заслужи титулярното си място“, коментира Клуйверт.