Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов говори след победата на разградчани над Цървена звезда с 3:2. Ето какво каза той:

"Аз мисля, че трябва да сме доволни всички. Победихме един отбор, който е доказан в Европа. Първото полувреме започна прекрасно ,вкарахме три гола, изпуснахме още два. Второто полувреме като че ли не създадохме толкова положения, но също така и създадохме. Матиас Тисера пропусна два пъти сам срещу вратаря. Трябва да се опитаме да не допускаме грешки в защита, но понякога това е неизбежно.

Аз мисля, че Шимунджа с право си беше недоволен, не изиграхме добър мач. Тежко е. В подготвителен период сме. Първите две седмици много бегови упражнения.

Сега навлизаме в игрови ритъм и трябва да се обиграваме, да се подготвим за шампионата и за мачовете с Андерлехт. Най-лошото за един футболист са контузиите.

Много ще е тежка битката за титлата, ще се борим до край и вярвам, че ще излезем шампиони".

Шимунджа: Доволен съм от играта, не мога да кажа какво е състоянието на Алмейда