Кирил Десподов сподели мнението си за победата на Лудогорец над Берое с 4:1. Ето какво каза един от лидерите на разградчани:

"Мисля, че първите минути започнахме доста добре, трябваше да затворим мача, но не успяхме. Дадохме леко инициативата на Берое, това не трябва да се случва, защото можеха да ни вкарат гол.

Второто полувреме ни изравниха и мисля, че се посъбудихме малко. Успяхме да направим хубави неща. Може би не излязохме толкова мотивирани колкото срещу ЦСКА. Чувствам се добре, отбелязах гол днес имам и асистенция.

Радвам се, че помагам на отбора, ако г-н Петров прецени, че съм нужен на националния отбор, аз съм винаги готов.

Мисля, че е рано да говорим за титлата. Трябва да надграждаме. Имаме мач в петък срещу Арда, който няма да е лесен. Първо трябва да мислим за този мач. Мисля, че който и да ни се беше паднал за Купата, ако играем мотивирани нашата игра, няма кой да ни спре", каза Десподов.

Берое загуби от Лудогорец с 1:4