Треньорът на Лудогорец Антони Здравков заяви след равенството 0:0 с Верея, че заралии не са успели да изненадат отбора му.

Наставникът бе категоричен, че футболистите му са направили много пропуски, които са повлияли на развитието на срещата.

Верея и Лудогорец не се победиха - 0:0

Първа лига се завърна с голяма изненада - Лудогорец кръгла нула срещу последния Верея!

Без голове на "Трейс Арена"

"Случи се това, което очаквахме - Верея да играе близо до вратата си и пространството да е сгъстено. Беше ни трудно, но мисля, че въпреки това създадохме много ситуации за гол. Сами сме си виновни, че не вкарахме. Подценяване обаче определено нямаше, тъй като само през първото полувреме имахме четири стопроцентови положения. Всичко пробвахме, просто не успяхме да вкараме.

Няма как да съм доволен, защото не победихме. Ако бяхме вкарали едно от четирите си положения преди почивката, мачът щеше да отиде в съвсем друга посока. Днес противникът не отправи нито един удар към нашата врата. Смятам, че отборът няма никакви проблеми в чисто физически план. Просто днес допуснахме прекалено елементарни грешки в последния пас и в последния удар", коментира Здравков пред "Диема спорт" след мача.