Локомотив (София) загуби последната си контрола преди старта във В група. Срещу Партизан Червен бряг столичани отстъпиха с 0:1. Проверката между двата третодивизионни отбора се игра в Тетевен, където софиянци са на лагер. Единственият гол в срещата падна от дузпа в 24-ата минута. Тогава Цветан Петров реализира от бялата точка, донасяйки победата за тима от Северозапада.

През втората част локомотивци направиха доста пропуски, Петър Петров удари греда, но до гол не се стигна и Партизан се наложи с 1:0. Локомотив  започва в Югозападната В група в неделя от 18 часа срещу Балкан Варвара в „Надежда".