Локомотив (София) разби с 6:0 опашкаря Нефтохимик у дома. Срещата бе от 20-ия кръг на Втора лига. По два гола за успеха на столичани вкараха Светослав Диков и Николай Цветков, а по веднъж се разписаха Валентин Николов и Калоян Стефанов.

С успеха "железничарите" събраха 39 точки и остават на второ място във временното класиране. Бургазлии са на дъното с едва 7 точки.

Домакините поведоха още в 11-ата минута, когато Светослав Диков се разписа от дузпа. До края на първата част преднината на "железничарите" стана класическа след два гола на Николай Цветков. Демона бе точен след половин час игра за 2:0, а пет минути след това вкара третото попадение в срещата.

В 55-ата минута Светослав Диков бе точен за 4:0. Пет минути след това се разписа и 17-годишният Валентин Николов за 5:0.

Крайният резултат оформи Калоян Стефанов десет минути преди края на мача.

Кръв, равенство и сдаване на първото място за Локомотив (София) в Горна Оряховица

Локо (ГО) и Локо (Сф) направиха 0:0