Отборът на Локомотив (София) се наложи с 1:0 над казахстанския Ордабаси в контролна среща, която се игра на лагера на отбора в Турция.

Единственото попадение вкара нападателят Димитър Илиев, който реализира в последната минута. Казахстанците завършиха на 6-о място в местното първенство, но първото полувреме направиха скучно 0:0 с българския си противник и без особени положения пред двете врати.

Втората част не се различаваше особено. В 49-ата минута Марко Ранджелович улучи горната греда, след като топката се върна при него след изпълнение на Маркиньос от фаул и изпусната от вратаря топка. В средата на второто полувреме казахстанците пренесоха играта пред вратата на "железничарите", но освен няколко мелета, нищо друго не се случи.

В последните пет минути и двата отбора имаха по една добра възможност, като за Локомотив пропусна Якосонго Джиби. В 90-ата минута Гаел Нлундулу центрира от корнер и Илиев с глава вкара единственото попадение.

ЛОКО (СФ): Галев, Елтон, Бранеков, Ранджелович, Хаджиев, Том, Махамат, П. Димитров, Маркиньос, Гаел, Раул (Митрев, Кацарев, Дюлгеров, Гаров, Матютю, Гогов, Тайдер, Иванов, Трифонов, Джиби, Генов, Цанков, Писаров, Д. Илиев)