Треньорът на Локомотив (София) Иван Колев е категоричен, че днешният съперник на тима му - Ботев (Пловдив), е веднага след претендентите за титлата Лудогорец и ЦСКА.

"Безспорно са един от най-добрите отбори в момента. Даже мисля, че 60 минути превъзхождаха Лудогорец в последния си мач, което е много сериозно постижение. Изключително агресивно играят.

Доверие си имаме и няма напрежение. Притеснителното е, че играхме добре и в трите мача. Особено през вторите полувремена. Локо (Пловдив) дори мина центъра 7-8 пъти, но този майсторски гол на Митко Илиев наклони везните. Не е добре обаче да играеш силно и да губиш, това действа разколебаващо, но трябва да се справим", обяви Колев пред "Мач Телеграф".

Локомотив (София) - Ботев (Пловдив): 0:0 (Развой на срещата по минути)