Треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш коментира победата на своя тим над Славия. "Смърфовете" играха много по-добре и се наложиха с 3:0. Той коментира и предстоящия двубой срещу Левски.

"Замисълът, който имахме, е да притежаваме средата на терена. През първото полувреме имахме затруднения и четиримата ни футболисти се качваха високо, но след корекциите на полувремето изцяло контролирахме развоя на събитията. Искам да поздравя моите футболисти, днес те вложиха и умения, за да вземем тази победа, но трябва във всеки един мач да е така. Думата е постоянство.

Локомотив (Пловдив) - Славия 3:0 в мач от efbet Лига

Рецитал на Локо (Пловдив)! Вдъхновени "смърфове" свалиха Славия от облаците

"Смърфовете" се изравниха по точки с ЦСКА

Мисля, че името Локомотив е достатъчно доказано в България. Последните 5 години доста вдигна летвата, за да бъде подценяван. В някои мачове ние играхме срещу себе си, но спортно-технически има много неща, които трябва да работим.

Димитър Илиев: Бяхме пълни господари на терена, можеше да вкараме и още

"Левски загуби тази инерция, трябва да използваме техните слаби места", каза Илиев по повод предстоящия мач на пловдивчани

Левски винаги е бил Левски. Осъзнаваме какво ни очаква, надявам се да се подготвим по най-добрия начин и ние да изненадаме противника. Трябва да направим така, че да елиминираме техните индивидуалности.

Много бързаме, когато работиш за резултат може да го постигнеш бързо, но няма да го задържиш", заяви Томаш.